Tajwańska firma HaiHao opatentowała epokowy wynalazek, na który czekały tysiące motocyklistów z całego świata – wycieraczkę wizjera kasku. Zdaniem producenta wynalazek ten zrewolucjonizuje rynek jednośladów.

Nie ukrywajmy – deszcz jest dla nas przykrą koniecznością, z którą musimy sobie czasem radzić. Lecącej z nieba wodzie rzesze naukowców poświęciły lata pracy tworząc znakomite membrany, materiały i rozwiązania, które ułatwiają podróż w niesprzyjających warunkach.

[sam id=”11″ codes=”true”]

WycieraczkaWśród wynalazków, które zaprojektowano by pomóc nam podróżować w deszczu są takie, które noszą cechy geniuszu, jak np. pinlock i takie, które świadczą o rozchwianym stanie emocjonalnym jego twórcy. Do tych drugich z pewnością zalicza się automatyczna wycieraczka wizjera kasku.

Nie wiemy dokładnie dlaczego twórca uznał że rozwiązanie, które sprawdza się w samochodzie, będzie tym, czego oczekują motocykliści. Życzymy mu dużo zdrowia – przyda się kiedy spłyną pierwsze wyniki sprzedaży.

Wycieraczka3

4 KOMENTARZE

  1. Niech wyglaskany pieknis siadzie w cieplutki fotel w aucie a nie na moto… Jak mu deszcz przeszkadza.Moze dach jeszcze?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.