Tajwańska firma HaiHao opatentowała epokowy wynalazek, na który czekały tysiące motocyklistów z całego świata – wycieraczkę wizjera kasku. Zdaniem producenta wynalazek ten zrewolucjonizuje rynek jednośladów.

Nie ukrywajmy – deszcz jest dla nas przykrą koniecznością, z którą musimy sobie czasem radzić. Lecącej z nieba wodzie rzesze naukowców poświęciły lata pracy tworząc znakomite membrany, materiały i rozwiązania, które ułatwiają podróż w niesprzyjających warunkach.

[sam id=”11″ codes=”true”]

WycieraczkaWśród wynalazków, które zaprojektowano by pomóc nam podróżować w deszczu są takie, które noszą cechy geniuszu, jak np. pinlock i takie, które świadczą o rozchwianym stanie emocjonalnym jego twórcy. Do tych drugich z pewnością zalicza się automatyczna wycieraczka wizjera kasku.

Nie wiemy dokładnie dlaczego twórca uznał że rozwiązanie, które sprawdza się w samochodzie, będzie tym, czego oczekują motocykliści. Życzymy mu dużo zdrowia – przyda się kiedy spłyną pierwsze wyniki sprzedaży.

Wycieraczka3

4 KOMENTARZE

  1. Niech wyglaskany pieknis siadzie w cieplutki fotel w aucie a nie na moto… Jak mu deszcz przeszkadza.Moze dach jeszcze?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here