wt, 13 Kwi 2021

Aerosmith i HD – limitowane ubrania amerykańskich legend

-

Harley-Davidson oraz Bravado, spółka zarządzająca sprzedażą towarów i markami w ramach Grupy Universal Music, ogłosiła wprowadzenie na rynek specjalnej kolekcji odzieży we współpracy z legendarnym zespołem rockowym Aerosmith. Dostępna już teraz limitowana edycja odzieży męskiej i damskiej będzie oferowana w salonach Harley-Davidson® na całym świecie oraz na stronie Harley-Davidson.com.

„Bardzo cieszymy się ze współpracy z Harley-Davidson. Ta firma to prawdziwa amerykańska instytucja oraz synonim autentyczności i luzackiego stylu, który w stu procentach oddaje to, o co chodzi w muzyce zespołu Aerosmith. To świetnie, że ta kolekcja może trafić do rąk naszych fanów”, powiedział Joe Perry, gitarzysta Aerosmith.

Wyróżnikiem kolekcji są elementy graficzne autorstwa zarówno zespołu Aerosmith, jak i firmy Harley-Davidson, które gwarantują niepowtarzalność wzornictwa. Oferta obejmuje łącznie 17 stylów i składa się z sześciu różnych graficznych „kapsuł”:

Burnout, dla której inspiracją jest album Aerosmith o takiej nazwie i która charakteryzuje się obrazami vintage przedstawiającymi i podkreślającymi początki tych dwóch słynnych amerykańskich marek.

Dream On, której nazwa pochodzi od tytułu piosenki z pierwszego albumu studyjnego zespołu, która przyniosła Aerosmith popularność. Ilustruje ona ciągłą popularność i znaczenie zespołu Aerosmith i firmy Harley-Davidson na całym świecie.

Pump, która wykorzystuje najbardziej znane logo Aerosmith i Harley-Davidson dla stworzenia kultowego, opartego na współpracy wzornictwa, w którym obie marki są połączone skrzydłami wolności.

Aero Force One to tytuł stanowiący wyraz wdzięczności dla wiernych fanów zespołu Aerosmith i symbol współpracy pomiędzy tymi dwiema wielkimi legendami Ameryki.

Toxic Twins to graficzny riff na bazie przezwiska duetu autorów tekstów zespołu Aerosmith i kolejne odniesienie do współpracy między Aerosmith a Harley-Davidson. Wzór ten składa się z obu logo otoczonych przez węże, które symbolizują siłę i ducha obu tych słynnych marek.

Draw the Line wykorzystuje grafikę z albumu Aerosmith o tym tytule, uzupełnioną o bieżnik opony i rury wydechowe motocykla Harley-Davidson®, symbolizujące ogromną energię charakteryzującą zarówno rock and rolla, jak i motocykle.

Ta limitowana kolekcja obejmuje męskie i damskie koszulki, koszule z długim rękawem, bluzy oraz koszulki bez rękawów. Lokalizację salonów firmy Harley-Davidson można znaleźć na stronie www.harley-davidson.pl.

Informacje o zespole Aerosmith

Aerosmith to jeden z najbardziej popularnych amerykańskich zespołów rockowych wszech czasów, który sprzedał ponad 150 milionów płyt na całym świecie i trafił do Rock and Roll Hall of Fame. Jako zespół mający w swoim dorobku 25 płyt złotych, 18 płyt platynowych i 12 płyt multiplatynowych, Aerosmith jest amerykańskim rekordzistą pod względem całkowitej liczby certyfikatów sprzedaży płyt i współrekordzistą pod względem liczby płyt multiplatynowych. 21 utworów Aerosmith znalazło się w pierwszej czterdziestce listy Billboard Hot 100, w tym 9 na pierwszym miejscu listy Mainstream Rock Hits. Zespół zdobył także bardzo wiele nagród, w tym między innymi cztery nagrody GRAMMY, sześć nagród American Music Awards, cztery nagrody Billboard Awards, 10 nagród MTV Video Music Awards oraz nagrodę MusiCares Person of the Year. Ten legendarny zespół udowodnił, że dobrze czuje się w różnych gatunkach muzyki, zdobywając nagrodę Soul Train Award dla Najlepszego Rapowego Singla za remake ich utworu „Walk This Way” razem z Run DMC. Więcej informacji można znaleźć na stronie Aerosmith.com.

Informacje o Bravado

Bravado to wiodący dostawca usług konsumenckich, lifestylowych i brandingowych na rzecz artystów studyjnych i marek branży rozrywkowej na całym świecie. Jako część Grupy Universal Music i lider sektora muzyki rozrywkowej, Bravado reprezentuje artystów w ponad 40 krajach i świadczy usługi obejmujące sprzedaż, licencjonowanie, branding, marketing i e-commerce. Rozległa sieć dystrybucyjna firmy daje artystom i markom możliwość tworzenia głębszych związków z ich fanami poprzez odzież, pakiety i niepowtarzalne doświadczenia. Więcej informacji: http://www.bravado.com.

Informacje o Harley-Davidson

Harley-Davidson, Inc. jest spółką matką firm Harley-Davidson Motor Company i Harley-Davidson Financial Services. Nasza wizja: Budowanie naszej legendy i wiodącej pozycji w branży poprzez innowacje, ewolucję oraz inspirowanie emocji. Nasza misja: Bardziej niż budowanie maszyn, liczy się dla nas ponadczasowa pogoń za przygodą. Wolność dla duszy. Od 1903 roku Harley-Davidson definiuje kulturę motocyklową poprzez rozszerzanie gamy nowoczesnych, charakterystycznych i spersonalizowanych motocykli, oferując również poza wrażeniami z jazdy, wyjątkowe akcesoria motocyklowe, wyposażenie do jazdy i odzież. Harley-Davidson Financial Services zapewnia wygodne opcje finansowania, ubezpieczenia i inne programy, które pomagają wybierającym maszyny Harley-Davidson wyruszyć w drogę. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.harley-davidson.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama
Reklama