Suzuki SV650 w wersji scrambler oferowany jest przez francuskiego importera marki. Motocykl w takiej specyfikacji dostępny jest jednak wyłącznie nad Sekwaną w cenie prawie 8 tysięcy euro.

Choć miejskiemu nakedowi w wersji scrambler daleko do stylistyki którą znamy z oferty Triumpha czy Ducati, umiejętnie dobrany pakiet atrakcyjnych dodatków stylistycznych nadaje motocyklowi sporo charakteru.

Wersja ta oferowana będzie wyłącznie w czarnym matowym malowaniu. Zostanie wyposażona między innymi w podwyższoną kierownicę, stylowe siodło Bagster, aluminiowy błotnik przedni, osłonę reflektora i bojowe opony Dunlop Mutant.

Suzuki SV650 Scrambler (1)Modyfikacje nie uczynią rzecz jasna z miejskiego nakeda pełnoprawnego wszędołaza – “scrambleryzacja” ma wymiar tylko stylistyczny – zarówno skok zawieszenia, seryjne aluminiowe koła, jak i brak osłon pod silnikiem każą zapomnieć o przecieraniu leśnych i żwirowych szlaków.

Suzuki SV650 Scrambler (2)Cena tak wyposażonej wersji nie przekroczy 8000 euro (35 000 zł) – 1400 euro więcej niż wynosi cena wersji podstawowej. Jest tylko jeden kłopot – Suzuki SV650 w wersji scrambler zostanie przygotowany w ilości zaledwie 120 egzemplarzy…

Suzuki SV650 Scrambler (4)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.