[sam id=”24″ codes=”true”]

Wystawa „Motorcycles as Art” w Buffalo Chip będzie dodatkową atrakcją podczas imprezy Sturgis Rally w Południowej Dakocie. Tegoroczny temat nawiązuje do customów inspirowanych wyścigami motocyklowymi.

Szósty raz z rzędu organizatorem wystawy jest słynny fotograf Michael Lichter. Drugi rok z kolei nad sukcesem imprezy pracuje dziennikarz Paul d’Orleans. Inspiracje czerpane z bogatej historii motocyklowych wyścigów są obecnie bardzo często wykorzystywane przez twórców najpiękniejszych customów.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Motorcycle Art Sturgis (4)W Buffalo Chip na Sturgis Rally będzie można podziwiać dzieła nie tylko znanych i cenionych, ale też utalentowanych początkujących konstruktorów. Nie zabraknie też fabrycznych maszyn. Podczas „Motorcycles as Art” zobaczyć można między innymi Custom Street 750 od Harley-Davidsona czy Buell „Bully” X1 Lightning z garażu Deus Ex Machina.

Motorcycle Art Sturgis (11)Co roku na początku sierpnia do małej miejscowości Sturgis zjeżdżają motocykliści z całego świata. W tym roku wystawa jest otwarta podczas corocznego Sturgis Rally w dniach od 2 do 9 sierpnia. Wstęp jest bezpłatny.

Motorcycle Art Sturgis (6)

Motorcycle Art Sturgis (5)

Motorcycle Art Sturgis (3)

Motorcycle Art Sturgis (2)

Motorcycle Art Sturgis (1)

[sam id=”11″ codes=”true”]

Motorcycle Art Sturgis (10)

Motorcycle Art Sturgis (9)

Motorcycle Art Sturgis (8)

Motorcycle Art Sturgis (7)

[sam id=”11″ codes=”true”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.