Przedstawiamy kolejny film o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą motocyklowa jazda grupowa. Kiedy zbierzemy razem wszystkie wypadki, które miały miejsce podczas takich przejazdów okaże się, że spowodowała je jedna przyczyna: głupota.

Jest coś w twierdzeniu, że motocykle to niebezpieczne maszyny. Myliłby się jednak ten, kto twierdziłby, że to prędkość jest problemem. Podczas powolnej jazdy zdarza się równie wiele wypadków. Wniosek z niemal wszystkich nasuwa się jeden – ich sprawcom głowy służyły tylko jako uchwyt do kasku.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Poruszający się w kolumnie motocyklista, podbudowany zapewne instynktem stadnym nucił pod wizjerem znany przebój zespołu Starship “Nothing’s Gonna Stop Us Now”. Euforię, poczucie wspólnoty, a przede wszystkim tor jazdy zakłócił jednak niesforny kamerzysta, który zapragnął uwiecznić wspaniały przejazd.

Maksymalny zoom

Wiedzeni motocyklową solidarnością powinniśmy zganić beztroskiego filmowca, jednak jeden szczegół powstrzymuje nas od tego – kierujący motocyklem powinien chyba patrzeć na drogę…

[sam id=”11″ codes=”true”]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.