Trzy sportowe ciuchy Alpinestars dostępne w niższej cenie! Jeśli zdecydujesz się na zakup znakomitych butów, kurtki i rękawic, możesz zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy!

Buty S-MX 6, kurtka T-GP PRO i rękawice Spartan – te produkty znajdziecie w znacznie niższych cenach niż dotychczas. Popularne buty „szóstki” dostępne są w cenie 789 zł (wcześniej 929 zł), kurtka T-GP PRO kosztuje 999 zł (dotychczas 1199 zł), a rękawice Spartan kupicie za jedyne 159 zł (wcześniej 189 zł).

3305016_123_T-GP_PRO_textile_jacketKurtka T-GP PRO to tekstylna wersja profesjonalnej kurtki sportowej. wyposażona jest między innymi w wypinaną podpinkę ocieplającą, wodoodporną kieszeń na portfel, wysokiej klasy ochraniacze ramion i łokci z certyfikatem CE oraz bazowy ochraniacz pleców. To idealna kurtka do codziennej jazdy.

s-mx 6Buty S-MX 6 z kolei to idealne obuwie do sportowo-turystycznej jazdy. W obecnej promocji dostępne są we wszystkich dostępnych kolorach w wersji męskiej i damskiej, również w odmianie wentylowanej.

35747141053 SPARTAN_glove_black_white_yellow_redPodobnie jest z rękawicami Spartan, które dostępne są w wersji męskiej i damskiej. Liczba produktów w promocji jest ograniczona. Akcja trwa do odwołania. Wszystkie promowane produkty zobaczysz na www.intermotors.pl, infolinia: 801 88 20 88.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.