Reklama

To odwieczne pytanie, które nasuwa się większości chłopców i mężczyzn – zależnie od wieku. Nie ma takiej osoby, która interesując się motoryzacją nie zadawała sobie pytania o to, czy to motocykl pokonałby samochód w wyścigu, czy odwrotnie. W poniższym filmie przedstawiamy wam kilka odpowiedzi na to jedno pytanie…

Film z wyścigu na 1/4 mili, w którym wziął udział kierowca na Hayabusie (co nie było dziwne) oraz wzięty z łapanki endurowiec na DRZ 400 S, w rozpiętym kasku (to już było dziwne) cieszył się wśród was wielką popularnością. Zatem druga odsłona wyścigów na 1/4 mili, które odbyły się w ubiegłym miesiącu w ramach serii 604 Street Legit, oczywiście w USA.

W wyścigach tych mogą brać udział tylko pojazdy dopuszczone do ruchu ulicznego, ale za to ciekawostką jest, że stają ze sobą w szranki pojazdy zupełnie od siebie różne i różnych klas. Możemy zobaczyć wyścig muscle cara z super motocyklem jak i wyścig… DRZ z Hayabusą.

Reklama

W poniższych zestawieniach możesz się zaskoczyć. Super mocne auta (Dragin Don 1970 Cuda, Mustang z 1966) stają w szranki z przystosowanymi do ścigania się na 1/4 mili motocyklami (Ninja H2 2016, Hayabusa 2005, GSX-R 2017). Obstawiajcie! Motocykl czy samochód?


Wszystkich fanów motocykli chcielibyśmy uspokoić. Oto lista 10 najszybszych pojazdów serii 604 Street Legit sezonu 2019. Wśród nich królują… motocykle

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.