EkstraTwardziel Husqvarna. Jak powstawał film reklamowy szwedzkiej marki

Twardziel Husqvarna. Jak powstawał film reklamowy szwedzkiej marki

-

Wokół Husqvarny było ostatnio sporo zamieszania. Mimo licznych problemów, które powoli wydają się odchodzić w przeszłość, szwedzka marka nie zamierza schodzić ze sceny. Spójrzcie jak powstawał film promocyjny Husqvarny.

Husqvarna od zawsze była synonimem twardziela enduro. Na każdym rajdzie, gdzie liczyła się dzielność terenowa, koronowane „H” dumnie błyszczało wśród motocykli KTM, Hondy czy Kawasaki. Huska zawsze owiana była tajemniczą sławą nordyckiego zwycięzcy, dla którego od elektroniki i supernowoczesnych technologii zawsze ważniejsza była solidna sprawdzona mechanika i doświadczenia latami zdobywane w trudnym terenie.

Husqvarna – jak powstawał film reklamowy

Każda reklama i każdy film promocyjny Husqvarny przekazuje jasny komunikat: tylko dla twardzieli. Aby taki film stworzyć trzeba jednak dokładnie wiedzieć o czym się mówi. Trzeba znać smak błota i ból upadku. Trzeba być twardzielem.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim!
Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

POLECAMY

ZOBACZ RÓWNIEŻ