Ruszyła kolejna edycja konkursu “Discover More”. Do wygrania jest 20 tys. zł na podróż wybranym modelem H-D Touring w wybranym miejscu na świecie.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy skorzystać z bezpłatnej jazdy próbnej dowolnym modelem motocykla Harley-Davidson Touring 2017 pomiędzy 01 marca a 15 maja 2017. Wcześniej jednak, do końca kwietnia, trzeba zarejestrować zgłoszenie do konkursu.

Nagrodą jest 20 tys. zł na wynajem motocykla Harley-Davidson Touring w dowolnym miejscu na świecie (w punkcie H-D AuthorizedRentals) oraz na pokrycie kosztów podróży. Zwycięzca sam wybierze model motocykla do wynajęcia, trasę, noclegi i atrakcje w podróży.

Każdy model Harley-Davidson Touring z rocznika 2017 jest wyposażony w silnik Milwaukee-Eigh, zapewniający więcej mocy, większą prędkość i szybsze przyspieszenie oraz wiele innych nowości. jak czytamy w informacji prasowej, dzięki jeździe próbnej „DiscoverMore” można odkryć zalety całkowicie nowego zawieszenia, kufrów i schowków z systemem one-touch oraz moc i czystość dźwięku systemu multimedialnego Boom. “Od ponadczasowego modelu Road King, poprzez inspirowanego stylem hot-rod baggeraStreetGlide, aż po najwyższy komfort motocykla Ultra Limited -każdy znajdzie odpowiedni model dla swojej własnej drogi” – czytamy.

Więcej informacji na harley-davidson.pl lub bezpośrednio na stronie konkursu: h-d.com/discovermore

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.