W ostatni weekend nieco szaleństwa do Wrocławia przywiozła Yamaha Motor Polska ze swoim MT Tour i testowaniem różnych motocykli z gamy MT. Jak było? Znakomicie! Hyper nakedy opanowały ulice Wrocławia przez dwa dni!

20 i 21 lipca we Wrocławiu odbywał się MT Tour, czyli testowanie najlepiej sprzedających się modeli i ciekawej linii MT od Yamaha Motor Polska. Wrocław był kolejnym miastem na liście 2019 MT Tour, a więc kilka dużych polskich miast wzięło udział w tym znakomitym evencie. Atmosfera królowała mocno motocyklowa. Wielu pasjonatów, dla których jazda jednośladem jest na porządku dziennym, pojawiła się w AWARD Business Park, aby testować kolejne motocykle. Uśmiech, ciekawość i adrenalina nie opuszczała uczestników tego wydarzenia.

Do przetestowania była szeroka gama modeli MT. Od MT-125 dla początkujących motocyklistów, który swoim wyglądem wcale nie odbiega od swoich “kolegów” o wyższej pojemności, po bardziej agresywne MT-10 z “zaledwie” 160 koniami mechanicznymi, dające niesamowitą frajdę z jazdy. O każdym z modeli można by napisać elaborat, ale żadne słowa nie oddadzą możliwości testowania każdego z tych modeli na drogach w mieście i poza nim, a Yamaha dała taką możliwość wielu motocyklistom z różnych części Polski.

Na miejscu również była Fundacja Jednym Śladem, która zabezpieczała kierowców na każdym przejeździe, aby w razie niechcianego wypadku czy kolizji – udzielić pomocy poszkodowanym.

Chociaż część klimatu oddaje film, który dla Was przygotowaliśmy!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.