Chociaż Europa żyje targami EICMA, które zaczną się w Mediolanie za dwa tygodnie, w Azji najważniejszą imprezą targową jest CIMA Motor 2013. Oto galeria zdjęć z imprezy, która właśnie się zakończyła w chińskim mieście Chongqing. 

To już 12 edycja największych azjatyckich targów motocyklowych, które co roku zyskują na znaczeniu. Odbywają się w jednym z największych ośrodków przemysłowych Chin, zajmującym w świecie pierwsze miejsce pod względem liczby produkowanych jednośladów.

W targach CIMA Motor 2013 wzięło udział aż 400 producentów jednośladów. Oprócz znanych tylko w Azji firm, jak Haojue, Loncin, Lifan, Zongshen, Jianshe czy Jialing, swoje stoiska miały Honda, Suzuki i Kawasaki, których filie działają w Chinach. Obecny też był Harley-Davidson, a także BMW Motorrad, Polaris-Victory, KTM i Piaggio.

Na pięć dni miasto zapełniło się motocyklistami z czerwonymi flagami. Jak to w Chinach, kontrolowane przez władze kluby motocyklowe brały udział w zorganizowanych defiladach, których punktem końcowym było centrum targowe. Według różnych źródeł do Chongquing przybyło około 10 tys. motocyklistów z całych Chin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.