Amerykański koncern Polaris, właściciel m.in. marek Indian i Victory poinformował o ponad 300 nowych etatach w swojej fabryce w Iowa. Zwiększenie zatrudnienia jest owocem dynamicznego wzrostu sprzedaży klasycznych motocykli.

Po latach niepowodzeń wydaje się, że firma Indian trafiła pod właściwe skrzydła. Koncern Polaris dzięki umiejętnemu zarządzaniu utrzymuje legendarną markę w dobrej kondycji, a produkowane przez nią motocykle rozchodzą się jak świeże bułeczki. Regularnie prezentowane są tez nowe modele, pełnymi garściami czerpiące z bogatej tradycji.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Fabryka Polarisa w Spirit Lake w stanie Iowa zatrudni w najbliższym czasie dodatkowych 300 pracowników, by sprostać rosnącej liczbie zamówień na nowe motocykle. Łącznie ma tam pracować ponad 1000 osób. Polaris ma jeszcze jeden zakład w stanie Iowa – w Milford pracuje ponad 300 osób.

Obecny poziom sprzedaży to nie ostatnie słowo Amerykanów. Kolejna fala zamówień spodziewana jest w związku z wprowadzeniem do sprzedaży stylowego i stosunkowo niedrogiego modelu Scout. Trzymamy kciuki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.