Jak bezpiecznie podróżować z pasażerem i bagażem, jak zaplanować wyprawę i co na nią zabrać. Dowiesz się tego i wielu innych rzeczy w ostatni weekend września. Przyjedź do nas w Góry Świętokrzyskie na Warsztaty Szkoleniowe Motovoyagera.

Warsztaty to jedyny na rynku pakiet unikalnych, praktycznych kursów i wykładów. Liczne panele poprowadzą doświadczeni podróżnicy i specjaliści w swoich dziedzinach. Zapomnijcie o nudnych wykładach i prelekcjach – warsztaty to możliwość poćwiczenia różnych umiejętności niezbędnych w dalszej i bliższej podróży.

Zdobywca najdalszych zakątków świata opowie jak dobrze przygotować się do każdej wyprawy a znakomity fotograf doradzi na co zwrócić uwagę uwieczniając cudowne chwile w trasie.

Inne zagadnienia, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć podczas Warsztatów to technika jazdy obładowanym motocyklem, żywienie podczas podróży i niezbędna pomoc medyczna.

Na wszystkich uczestników czekać będą gotowe do jazd próbnych  lśniące nowością motocykle Hondy do jazd testowych i prezentacje najciekawszych produktów z rynku motocyklowego.

Zapewniamy nocleg, wyżywienie i niesamowitą atmosferę motocyklowej przygody. Warsztaty Podróżnicze Motovoyagera odbędą się w ostatni weekend września (27-29.09) we wspaniałym otoczeniu Gór Świętokrzyskich.

Więcej informacji i  zapisy

warsztaty@motovoyager.net

506 928 537

 

Koszt uczestnictwa

do 15 września

– uczestnik: 390 zł

– osoba towarzysząca (nie bierze udziału w szkoleniach i warsztatach) 290 zł

od 15 września

– uczestnik: 440 zł

– osoba towarzysząca (nie bierze udziału w szkoleniach i warsztatach) 340 zł.

Ilość miejsc mocno ograniczona!

5 KOMENTARZE

  1. Dopiero w tym tygodniu wywołałem fotografie z warsztatów 2011r., a tu kolejne warsztaty za pasem. Jeżeli czasowo dam radę to w tym roku też zawitam, ponieważ pomysł warsztatów i organizacja są super a przede wszystkim atmosfera która tam panuje i wiedza którą można zdobyć są bezcenne.

  2. Potwierdzam. Ja z kolei byłem rok wcześniej, w 2010 i cieszę się że pomysł jest kontynuowany bo rok temu warsztatów chyba nie było (albo może ja nie zauważyłem). Mam nadzieję że pogoda dopisze jak 3 lata temu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.