Jakie możliwości ma trajk Suzuki Hayabusa. Pokaz driftingu [film]

-

Wiemy już co można zrobić z motocyklem Suzuki Hayabusa. Można nim np. pojechać na wyprawę do Gruzji i Armenii. Ale zrobić z Hajki trajka?

Trajki kojarzą się zazwyczaj z dwoma rodzajami motocykla: Holdą Goldwing lub Harleyem. W Stanach organizowane są nawet wyprawy na tego typy Harleyach. Ma to znaczenie dla tych uczestników, którzy nie posiadają motocyklowego prawa jazdy.

Na filmie poniżej do budowy trójkołowca wykorzystano silnik i sporą część karoserii Suzuki Hayabusy. Zobaczcie, jakich driftów i z jaką swobodą można dokonywać, dysponując takim zapasem mocy.

 

Trajk z silnikiem Suzuki Hayabusa

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY