Mały cruiser o wyglądzie bardzo zbliżonym do motocykli Harley-Davidson sfotografowany został na drodze w Indiach. Są powody, aby przypuszczać, że zdjęcia przedstawiają nowego Harleya o pojemności 500 ccm, o którym pisaliśmy.

Kilka dni temu pisaliśmy o planach Harleya, związanych z wprowadzeniem na rynek nowego motocykla dla początkujących. Przedni widelec motocykla na ukazanego zdjęciach, wygląda identycznie jak ten z modelu Harley-Davidson Superlow XL883L.

Tylna część ramy, tylne amortyzatory oraz zbiornik również charakterystyczne są dla motocykli z Milwaukee. Cylindry, zbyt duże jak na pojemność 250 cm3 sugerują, że nie jest to motocykl produkcji chińskiej, nie mamy także żadnych informacji z Hyosunga dotyczących budowy nowego modelu.

Prezentowane zdjęcia wykonane zostały w Indiach. Prezes firmy Harley-Davidson, Matt Levatich informował, że model z widlastym silnikiem 500 ccm jest w ostatniej fazie rozwoju i produkowany będzie właśnie Indiach.

Prezes Levatich powiedział o nowym modelu: Jeździłem nim. Wygląda wspaniale, brzmi wspaniale. To Harley i będzie miał dobrą cenę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.