Tani Harley-Davidson. Ujawniamy szpiegowskie zdjęcie nowego motocykla

-

Mały cruiser o wyglądzie bardzo zbliżonym do motocykli Harley-Davidson sfotografowany został na drodze w Indiach. Są powody, aby przypuszczać, że zdjęcia przedstawiają nowego Harleya o pojemności 500 ccm, o którym pisaliśmy.

Kilka dni temu pisaliśmy o planach Harleya, związanych z wprowadzeniem na rynek nowego motocykla dla początkujących. Przedni widelec motocykla na ukazanego zdjęciach, wygląda identycznie jak ten z modelu Harley-Davidson Superlow XL883L.

Tylna część ramy, tylne amortyzatory oraz zbiornik również charakterystyczne są dla motocykli z Milwaukee. Cylindry, zbyt duże jak na pojemność 250 cm3 sugerują, że nie jest to motocykl produkcji chińskiej, nie mamy także żadnych informacji z Hyosunga dotyczących budowy nowego modelu.

Prezentowane zdjęcia wykonane zostały w Indiach. Prezes firmy Harley-Davidson, Matt Levatich informował, że model z widlastym silnikiem 500 ccm jest w ostatniej fazie rozwoju i produkowany będzie właśnie Indiach.

Prezes Levatich powiedział o nowym modelu: Jeździłem nim. Wygląda wspaniale, brzmi wspaniale. To Harley i będzie miał dobrą cenę.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY