Świat. MSZ ostrzega turystów przed podróżami do Indii. Powodzie

-

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ostrzegło polskich turystów przed podróżami do Indii. W wyniku ulewnych deszczów część tego kraju nawiedziły powodzie.

 

Okręgi Guntur, Krishna, Godavari i Visakhapatnam w stanie Andhra Pradesz, na wschodnim wybrzeżu Indii, znalazły sie pod wodą. Synoptycy przewidują dalsze obfite opady przez co najmniej kolejne dwa dni, 6 i 7 listopada. W regionie sparaliżowana jest komunikacja. Odwoływane są pociągi, m.in. relacji Chennai (Tamil Nadu) – Kalkuta (Zachodni Bengal) oraz połączenia z Hajderabadem. Do czasu ustania opadów i ustąpienia fali powodziowej MSZ zaleca powstrzymanie się od podróży do regionu i korzystania z połączeń lądowych.

 

 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY