Revolver, czyli tajwański motocykl na sprężone powietrze [CIEKAWOSTKI]

-

Oto Revolver – prototyp napędzanego sprężonym powietrzem motocykla, którego twórcą jest tajwański student Darren Kuo. Pomysł, choć niezwykły, jest już sprawdzony – prototypy podobnych pojazdów testowane są już od lat.

Na czym polega zatem wyjątkowość Revolvera? Jego design w niczym nie przypomina dotychczasowych prototypów, których budowa była zawsze ściśle podporządkowana wymaganiom napędu. Revolver to rasowy bike o stylistyce przypominającej supermoto.

Dodatkowo zastosowano tutaj niezwykle efektowne rozwiązanie znane z Bimoty Tesi: pchany przedni wahacz i zwrotnicowy układ kierowniczy. Daje on wrażenie, że przednie koło nie jest połączone z kierownicą.

Choć konstruktor nie ujawnia żadnych danych technicznych dotyczących Revolvera, zapewnia, że osiągi motocykla będą zbliżone do produkowanych obecnie motocykli elektrycznych.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY