Terminator 2 – sceny pościgów motocyklowych
[W STARYM KINIE]

-

Sceny pościgów motocyklowych zawsze budzą nasze emocje. Przypominamy jedną z najbardziej ekscytujących scen: ucieczkę przed wysłanym z przyszłości mechanicznym mordercą z filmu Terminator 2.

Choć jest to jedna z najbardziej charakterystycznych scen tego filmu, za każdym razem oglądamy ją z przyjemnością. Sam pomysł przejechania się znanymi z amerykańskich filmów kanałami przeciwpowodziowymi jest ekscytujący, a jeśli dodamy do tego dwa różne motocykle i ścigającą ich potężną ciężarówkę, dreszcze przechodzą po plecach.

Oddajemy was zatem w ręce gubernatora Arnolda, który wcielił się w rolę dobrego Terminatora. Przestrzegamy jednak przed próbami naśladowania bohaterów: ucieczka kanałami burzowymi przed ciężarówką i nie używanie kasków z pewnością wzbudzi zainteresowanie zarówno stróżów prawa, jak i pracowników wodociągów.

Terminator 2 – sceny motocyklowe

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY