Legendarna brytyjska marka Matchless wraca na rynek. Pod skrzydłami włoskich projektantów powstają motocykle, które będą połączeniem klasycznych linii, futurystycznych detali i nowoczesnej technologii.

Odrodzony Matchless powinien pojawić się już na jesieni. Motocykl będzie produkowany w Wielkiej Brytanii, a za jego design odpowiada włoski projektant Marco Malenotti. Jak można zauważyć na rysunkach dołączonych do europejskiego wniosku patentowego, będzie to maszyna o klasycznym kształcie, z kilkoma nowoczesnymi dodatkami.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Matchless (3)Motocykl napędzany będzie amerykańskim silnikiem S&S Cycles o pojemności 1917 cm3 i mocy ok. 100 KM. Zwracają uwagę wysmakowane detale, jak przednie zawieszenie czy obudowana tarcza hamulcowa. Maszyny Matchless mają być ikonami stylu i z pewnością nie będą tanie. Premierę przewidziano na listopadowych targach EICMA w Mediolanie.

Matchless (1)

Marka Matchless znana jest obecnie na rynku brytyjskim z inspirowanej motocyklową kulturą odzieży skórzanej. Niedawno mogliśmy podziwiać przygotowaną przez tę firmę sesję zdjęciową z udziałem Kate Moss.

Matchless (4)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.