Motocyklowy olej silnikowy Eni i-Ride 10W-40 teraz w 4-litrowych butelkach i świetnej cenie!

-

Wysokiej jakości olej silnikowy 10W-40 na pełną wymianę plus dolewki za mniej niż 100 zł? Tak! Polski dystrybutor produktów marki Eni wprowadził do sprzedaży oleje w czterolitrowych butelkach, teraz dostępne w promocyjnej cenie.

Eni to włoski narodowy koncern paliwowo-olejowy, który na pewno kojarzycie ze słynną marką Agip oraz charakterystycznym logo z sześcionogim psem. Powołano go do życia w latach 50. XX wieku, ale jego tradycje są jeszcze przedwojenne. Bazując na ponad 70 latach doświadczeń w produkcji paliw i środków smarnych dla transportu, przemysłu i sportu, Eni oferuje dziś motocyklistom kompletną linię olejów i chemii pielęgnacyjnej. 

ENI – legendarny włoski producent olejów i paliw

Olej do motocyklowych silników czterosuwowych Eni i-Ride 10W-40 wyprodukowany jest z wykorzystaniem nowoczesnych baz syntetycznych. Zapewnia skuteczne smarowanie i ochronę jednostki napędowej. Zachowuje swoje właściwości niezależnie od temperatury, intensywności i czasu pracy. Jest idealnym rozwiązaniem do motocykli, które pokonują długie trasy w ciężkich warunkach. Podnosi wydajność i trwałość silnika. 

Motocyklowy olej silnikowy Eni i-Ride 10W-40 teraz w 4-litrowych butelkach i świetnej cenie!

Do tej pory motocyklowe oleje silnikowe Eni sprzedawane były głównie w jednolitrowych butelkach. Jest to optymalne rozwiązanie, jeśli potrzebujemy oleju na dolewki, ale kłopotliwe przy wymianie całości. Do polskiego dystrybutora produktów Eni, firmy BP Techem, właśnie dotarła dostawa olejów i-Ride 10W-40 w wygodnych w użyciu butelkach czterolitrowych. Pozwoliło to również na uzyskanie bardzo konkurencyjnej ceny. Obecnie w firmowym sklepie Techem Oil możecie zamawiać ten olej w promocyjnej cenie zaledwie 95 zł za cztery litry – o ponad 25 zł taniej od ceny regularnej. Link do produktu: TUTAJ

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY