Kask Icon Aiframe Vaquero. Reklama, która miała być śmieszna

-

Potrzeba nie lada poczucia humoru albo wręcz ułańskiej fantazji, aby reklamować kaski motocyklowe hasłem Sonrie hoy, llora mañana – Dziś Się Śmiej, Jutro Płacz. Takimi cechami wykazała się firma Icon, producent nowego Airframe Vaquero.

Nie jesteśmy pewni czy taki był zamiar twórców nowego kasku, ale hasło Dziś Się Śmiej, Jutro Płacz uważamy za doskonałe w okrutnie śmieszny sposób.

Jeśli ten kask byłby przeznaczony dla meksykańskiego kowboja, wszystko byłoby OK. Biorąc jednak pod uwagę, że klientami Icona są grasujący po mieście właściciele sportów, owo hasło powinno dla nich stanowić pewną przestrogę.

Mimo niezbyt inspirującej reklamy kask Icon Airframe Vaquero przekonuje do siebie. Czterowarstwowa skorupa z włókna szklanego, świetna wentylacja, termoaktywna wyściółka i nieparujący wizjer ProShield to górna półka. Cena tego cacka to około 276 euro (1200 zł).

Kask Icon Aiframe Vaquero – reklama

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY