Harley-Davidson Euro Festival powróci nad zatokę Saint-Tropez w 2025 roku

-

Harley-Davidson ogłosił, że kultowa impreza Harley-Davidson Euro Festival odbędzie się w Port Grimaud nad Zatoką Saint-Tropez 8 maja 2025 roku. Ostatnia edycja tej imprezy miała miejsce w 2018 r., kiedy to przy muzyce legendarnego zespołu rockowego Simple Minds i mnóstwa innych artystów występujących na brzegu Riwiery Francuskiej bawiło się ponad 30 000 osób. Euro Festival to wielkie święto kultury motocyklowej, którego nie można przegapić i które otwiera europejski kalendarz dużych imprez motocyklowych w roku 2025.

Na wystawie H-D Expo, położonej we wspaniałej lokalizacji przy plaży, goście będą mogli poznać wszystkie nowe motocykle Harley-Davidson, a w strefie Demo wybierać z tych najnowszych modeli i je testować, korzystając z bezpłatnych jazd próbnych po wysadzanych palmami lokalnych drogach i okolicznych malowniczych wzgórzach.

Włoskie święto Harleya. Impreza 30th European H.O.G. Rally w Senigallii z rekordową frekwencją!

W piątek 9 maja w pobliskiej, położonej na wzgórzu wiosce Grimaud odbędzie się pokaz Harley-Davidson Custom Bike Show, podczas którego ponad 100 motocykli będzie rywalizować w sześciu kategoriach i walczyć o nagrody Best in Show i People’s Choice, sponsorowane przez firmę Metzeler, uznanego eksperta w produkcji opon motocyklowych. Udział w Custom Bike Show i wstęp na pokaz jest bezpłatny, co czyni to wydarzenie obowiązkowym punktem dla wszystkich entuzjastów motoryzacji.

Harley-Davidson Euro Festival powróci nad zatokę Saint-Tropez w 2025 roku

W sobotę 10 maja wystartuje słynna parada motocykli Harley-Davidson, podczas której tysiące motocyklistów przejadą ulicami Saint-Tropez i okolicznymi drogami.

Harley-Davidson Euro Festival powróci nad zatokę Saint-Tropez w 2025 roku

Impreza  w 2025 r. będzie miała nową oficjalną lokalizację, sąsiadującą z pierwotnym miejscem. Camping de la Plage to duży kemping położony wzdłuż Prairies de la Mer, z własnym supermarketem, barami, restauracjami, obiektami sportowymi, pralniami, toaletami i prysznicami, a także dostępem do klubu plażowego. Wśród opcji zakwaterowania znajdziemy parkingi dla przyczep kempingowych, pola namiotowe, a także wiele apartamentów i wakacyjnych studio.

Harley-Davidson Euro Festival powróci nad zatokę Saint-Tropez w 2025 roku

Harley-Davidson Euro Festival jest wydarzeniem biletowanym. Wejściówki zapewniają wstęp na występy międzynarodowych gwiazd na głównej scenie w czwartek, piątek i sobotę, a także możliwość korzystania z dodatkowych atrakcji i rozrywek (więcej informacji na temat głównych gwiazd festiwalu w 2025 roku zostanie opublikowanych wkrótce). Jako jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń kultury motocyklowej na kontynencie, odwiedzający mogą spodziewać się szerokiej gamy produktów kolekcjonerskich, pamiątkowych akcesoriów i odzieży oraz bogatej oferty barów i wszelkiego rodzaju kuchni.

Harley-Davidson Euro Festival powróci nad zatokę Saint-Tropez w 2025 roku

Więcej informacji o Harley-Davidson Euro Festival i biletach można znaleźć na stronie www.harley-davidson.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY