Nowy Harley-Davidson Electra Glide Ultra Classic odświeżony w ramach Projektu Rushmore został oficjalnie zaprezentowany w Polsce. To motocykl do dalekich podróży z pasażerem i bagażami. Czy będzie turystykiem idealnym?

Przyszłoroczny Electra Glide Ultra Classic ze zmienionym silnikiem Twin Cam 103 o pojemności 1690 cm3 został zestrojony pod kątem maksymalnego wykorzystania momentu obrotowego. Według producenta, motocykl znacznie lepiej radzi sobie z wyprzedzaniem i pokonywaniem wzniesień, co jest szczególnie istotne kiedy podróżujemy z pasażerem i kompletem bagażu.

Sześciobiegowa skrzynia Six-Speed Cruise Drive zapewnia optymalną współpracę z silnikiem, dając bikerowi do dyspozycji przełożenia odpowiednie do powolnego cruisingu w mieście, jak i do dynamicznej jazdy autostradowej. Motocykl wyposażono w najnowszy system antypoślizgowy Reflex ABS.

Tradycyjnie dla tego modelu, na najwyższym poziomie jest wyposażenie związane z komfortem podróży. Siedzenia premium, znakomite audio, ogromna przestrzeń bagażowa i nowość – oświetlenie Daymaker LED. Wiele instrumentów przystosowano do obsługi jednym dotknięciem. Cena nowego modelu w polskich salonach to 22 500 euro (96 000 zł).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.