Nowy Harley-Davidson Electra Glide Ultra Classic odświeżony w ramach Projektu Rushmore został oficjalnie zaprezentowany w Polsce. To motocykl do dalekich podróży z pasażerem i bagażami. Czy będzie turystykiem idealnym?

Przyszłoroczny Electra Glide Ultra Classic ze zmienionym silnikiem Twin Cam 103 o pojemności 1690 cm3 został zestrojony pod kątem maksymalnego wykorzystania momentu obrotowego. Według producenta, motocykl znacznie lepiej radzi sobie z wyprzedzaniem i pokonywaniem wzniesień, co jest szczególnie istotne kiedy podróżujemy z pasażerem i kompletem bagażu.

Sześciobiegowa skrzynia Six-Speed Cruise Drive zapewnia optymalną współpracę z silnikiem, dając bikerowi do dyspozycji przełożenia odpowiednie do powolnego cruisingu w mieście, jak i do dynamicznej jazdy autostradowej. Motocykl wyposażono w najnowszy system antypoślizgowy Reflex ABS.

Tradycyjnie dla tego modelu, na najwyższym poziomie jest wyposażenie związane z komfortem podróży. Siedzenia premium, znakomite audio, ogromna przestrzeń bagażowa i nowość – oświetlenie Daymaker LED. Wiele instrumentów przystosowano do obsługi jednym dotknięciem. Cena nowego modelu w polskich salonach to 22 500 euro (96 000 zł).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here