Festiwal Filmów Motocyklowych w Nowym Jorku. Pierwsza edycja

-

Festiwal Filmów Motocyklowych zadebiutuje w dniach 26-28 października w Nowym Jorku. Filmy nadesłane przez uczestników będą przydzielane do pięciu kategorii. W Polsce też mamy podobną imprezę organizowaną przez zapaleńców.

Amerykanie pozazdrościli organizatorom naszego rodzimego The Art of Ride z Rudy Śląskiej i postanowili zorganizować własną imprezę. Motorcycle Film Festival to idea, która powstała dzięki niecodziennemu sojuszowi grupy nowojorskich motocyklistów i kilku niezależnych filmowców. Docelowo festiwal ma stać się centrum kultury motocyklowej i dać entuzjastom kina i motocykli możliwość rozwoju artystycznego.

Festiwal Filmów Motocyklowych w Nowym Jorku. Pierwsza edycja

Obrazy filmowe oceniane będą w pięciu kategoriach:

– Film krótkometrażowy z narracją (do 30 minut)
– Film pełnometrażowy z narracją (30-180 minut)
– Film krótkometrażowy (do 30 minut)
– Film pełnometrażowy (30-180 minut)
– Film eksperymentalny (animacje, filmy muzyczne )

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY