Dzień na torze z kaskami Schuberth i odzieżą Rukka. Zapraszamy na tor Wschodzący Białystok!

-

Dzień intensywnej i bezstresowej jazdy torowej w grupie dostosowanej do naszych umiejętności, wskazówki instruktorów, a do tego możliwość przetestowania kasków Schuberth i ciuchów Rukka – to brzmi jak świetny pomysł na niedzielę. I tak w istocie jest! Przedstawieciel Schubertha i Rukki, we współpracy ze Stando Motor, zaprasza na imprezę na torze Wschodzący Białystok. My też tam będziemy!

Spotkanie organizowane przez Schubertha i Stando Motor zaplanowano na niedzielę 23 czerwca. Choć impreza odbędzie się na bardzo fajnym torze w Białymstoku, to w założeniu nie jest przeznaczona dla typowych maszyn torowych. Chodzi o to, byście mogli przyjechać waszymi motocyklami drogowymi i w spokojnej atmosferze poćwiczyć umiejętności na krętej nitce białostockiego obiektu. 

Schuberth S3 – po sezonie pełnym przygód, wyjazdów, kilometrów [test, recenzja, opinia, wady, zalety, interkom, cena]

Uczestnicy będą podzieleni na cztery 12-osobowe grupy: początkującą (pierwszy raz na torze), średniozaawansowaną, zaawansowaną i szybką. Ograniczona liczba miejsc to gwarancja bezpiecznej i komfortowej jazdy. Dlatego warto zapisać się jak najszybciej! Koszt udziału w imprezie to 200 zł, ale przewidziana jest solidna zniżka dla właścicieli kasków Schuberth. Wystarczy przy zapisie podać numer seryjny swojego kasku, by koszt uczestnictwa spadł do zaledwie 100 zł.

Jazda, nauka i testy

W czasie dnia na torze Wschodzący Białystok nie tylko sprawdzicie i pod okiem instruktorów ze Stando Moto podniesiecie swoje motocyklowe umiejętności. Będziecie również mogli skorzystać z egzemplarzy testowych kasków Schuberth C5, E2 i S3 oraz odzieży Rukka. 

Dzień na torze z kaskami Schuberth i odzieżą Rukka. Zapraszamy na tor Wschodzący Białystok!

Aby zapisać się na dzień z Schuberthem i Stando Moto na torze w Białymstoku, należy przelać 200 zł na rachunek nr 89 1140 2004 0000 3002 7813 0547 i podać w tytule przelewu grupę, imię i nazwisko uczestnika, nr telefonu i model motocykla. Ewentualnie przelać 100 zł i dodatkowo podać nr seryjny kasku Schuberth.

Pamiętajcie: niedziela 23 czerwca, tor Wschodzący Białystok. Wszelkie dodatkowe informacje i aktualizacje znajdziecie na STRONIE WYDARZENIA NA FACEBOOKU. My, Brzoza i Konrad z Motovoyagera, również tam będziemy – zapowiada się doskonała zabawa. Dołączcie do nas!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY