Dołącz do Moto-Sekcji w lipcu! Terminy szkoleń i jazd motocyklowych na ODTJ Lublin

-

Moto-Sekcja z Lublina zaprasza na lipcowe szkolenia i jazdy motocyklowe. Wolne miejsca znikają szybko, dlatego warto już teraz zarezerwować swój termin. Poniżej znajdziecie harmonogram wydarzeń oraz linki do zapisów.

Moto-Sekcja, pod przewodnictwem Artura Lisa, to sprawdzony zespół instruktorów, znany z profesjonalizmu i przyjaznej atmosfery. Organizuje szkolenia motocyklowe na trzech poziomach zaawansowania: 1, 2 i 3. Oferuje także bezpłatne kursy, dzięki wsparciu sponsorów i lokalnych instytucji, a także specjalne szkolenia dla kobiet. Natomiast płatne szkolenia są bardzo przystępne cenowo.

Artur Lis i Moto-Sekcja: szkolenie motocyklistów to moja misja i podziękowanie za prezent od losu [Wywiad]

Różnice między szkoleniami a jazdami motocyklowymi

Szkolenia Moto-Sekcji obejmują naukę i doskonalenie umiejętności motocyklowych, składające się z wykładów teoretycznych, ćwiczeń praktycznych na ODTJ oraz końcowej sesji na pełnym torze. Jazdy motocyklowe są przeznaczone dla zaawansowanych motocyklistów, oferując wolne sesje na torze bez szykan, co pozwala na szybszą i bardziej emocjonującą jazdę w kontrolowanych warunkach.

Dołącz do Moto-Sekcji w lipcu! Terminy szkoleń i jazd motocyklowych na ODTJ Lublin

Harmonogram Moto-Sekcji na lipiec 2024:

Dołącz do Moto-Sekcji w lipcu! Terminy szkoleń i jazd motocyklowych na ODTJ Lublin
Grafika: moto-sekcja.pl

Szczegółowe informacje oraz zapisy na szkolenia i jazdy motocyklowe znajdziecie pod podanymi linkami do wydarzeń. Możecie także odwiedzić stronę Moto-Sekcji lub skontaktować się telefonicznie z organizatorami, aby dowiedzieć się, który poziom szkolenia będzie dla was najlepszy. Do zobaczenia w czerwcu na ODTJ Lublin przy ul. Grygowej 32!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY