W dobie uproszczonych oraz przejrzystych serwisów pożyczkowych wypełnienie wniosku oraz otrzymanie pożyczki może być naprawdę proste. Przekonaj się już dziś!

 

Krok 1 – Rejestracja

Pierwszym krokiem w naszej drodze do otrzymania pożyczki jest założenie konta w interesującym nas serwisie. Odpowiednią firmę można znaleźć tutaj: https://credit-10.com/pl/chwilowki/. Wymagane wówczas będą od nas podstawowe informacje takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia, telefon oraz adres skrzynki pocztowej e-mail. Na tym etapie warto jest zwrócić uwagę na polskie litery podczas wpisywania danych, takie jak „ą, ć” itd.

Krok 2 – Wniosek

Po otrzymaniu na naszą skrzynkę e-mail wiadomości weryfikacyjnej należy potwierdzić nasz adres klikając w stosowną informację zawartą we wiadomości. Link przekieruje nas z powrotem na adres serwisu, wprost do szyfrowanej protokołem SSL, bezpiecznej strony firmy, na której to trzeba będzie wypełnić wniosek. Tym razem serwis poprosi nas o bardziej szczegółowe dane osobowe, które potrzebne będą do weryfikacji naszej zdolności kredytowej. Wniosek będzie zawierał takie sekcje jak:

  • Dane osobowe – PESEL, serię i numer dowodu osobistego, stan cywilny oraz wykształcenie
  • Adres zamieszkania – ulica, numer domu, kod pocztowy oraz miejscowość
  • Dochód – źródło dochodu, wykonywany zawód, oraz dochód netto („na rękę”)
  • Wydatki – wydatki na inne kredyty, wydatki poza kredytowe, liczbę osób w gospodarstwie domowym, to czy posiadamy samochód oraz cel finansowania pożyczki.

Krok 3 – Wysyłka wniosku

Po całkowitym wypełnieniu wniosku kredytowego, akceptacji go przez system oraz zaakceptowaniu wszelkich zgód związanych z weryfikacją naszego formularza zostanie on wysłany do serwisu, oraz niezwłocznie przeanalizowany przez wykwalifikowanych pracowników firmy. Pamiętać trzeba również, iż na każdym etapie wypełniania wniosku do dyspozycji mamy numer telefonu do infolinii danego serwisu, który jest w stanie odpowiedzieć na nasze ewentualne pytania lub pomóc przy wypełnianiu wniosku.

Krok 4 – Otrzymanie funduszy

Informację o zgodzie (akceptacji) naszego wniosku lub jego ewentualnego odrzucenia otrzymamy drogą e-mail oraz najczęściej również poprzez SMS na numer podany podczas wypełniania formularza. Pieniądze możemy wydać na co tylko chcemy a pożyczkę spłacimy w dogodnym dla nas terminie. Dowiedzieć się o warunkach różnych firm można na stronie https://credit-10.com/pl/.

Podsumowanie

Wypełnianie wniosku jest bezproblemowe, szybkie oraz ze względu na prostotę dostępnych serwisów – intuicyjne. Cały proces zajmie nam dosłownie parę chwil. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia będziemy mogli cieszyć się przyznanymi nam pieniędzmi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.