Co Cię kręci? Jeśli masz swoją pasję, zajawkę lub po prostu coś bardzo kochasz, uwiecznij to na zdjęciu i przyślij je do nas. W nagrodę możesz otrzymać podwójny bilet na film “Co Nas Kręci” lub płytę DVD z filmem “Jazda Na Krawędzi”.

Portal Motovoyager wraz z siecią kin Multikino i dystrybutorem filmu “Co Nas Kręci” (Why We Ride), firmą 360 stopni ogłaszają konkurs, w którym do wygrania jest jeden podwójny bilet na seans “Co Nas Kręci” oraz dwa filmy DVD “Jazda Na Krawędzi”.

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  • zrobić zdjęcie selfie (czyli samemu sobie z ręki) w najciekawszy sposób przedstawiające własną pasję; na fotografii musi znaleźć się jej autor i jakikolwiek akcent motocyklowy,
  • wysłać zdjęcie na adres redakcja@motovoyager.net.

Spośród nadesłanych zdjęć redakcja Motovoyagera wybierze zwycięską fotografię, której autor otrzyma podwójny bilet na film “Co Nas Kręci” oraz koszulkę Motovoyagera. Za drugie i trzecie miejsce przewidziane są płyty DVD z filmem “Jazda Na Krawędzi”.

Zwycięskie zdjęcie zostanie opublikowane na redakcyjnych portalach Twitter i Facebook. Bilety na film można odbierać w kinach sieci Multikino w Radomiu, Gdańsku lub Warszawie na Targówku. Konkurs trwa do 29 maja, wyniki ogłoszone będą 30 maja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here