Trzyminutowy film reklamowy Royal Enfielda Continentala GT przeniesie nas na trasę marzeń i pokaże, o co tak naprawdę w motocyklach chodzi. Długa wyprawa na klasycznej maszynie to bardzo kusząca propozycja.

Nakręcony ze sporym rozmachem film pokazuje grupę młodych ludzi spontanicznie ruszających w trasę z Londynu do Chennai w Indiach. Ruszają spod słynnego lokalu Ace Cafe, który był kolebką kultury cafe racerów. Ich maszynami są stylowe Royal Enfieldy Continental GT – stylowe klasyki ze szczyptą nowoczesnych rozwiązań.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Ta mocno podkolorowana opowieść ma pokazać, że esencją motocyklowego stylu życia nie są kosmiczne technologie i miejski szpan, tylko pęd powietrza uderzający w twarz na nieosłoniętym pojeździe i pokonywane kilometry. Wiele rzeczy się zmienia, ale ponadczasowa klasyka zawsze pozostanie na topie, bo tak naprawdę ludzkie dążenia pozostały niezmienne. Cudowne marketingowe pitu-pitu.

Z Londynu do Chennai

Patrząc na wymuskane stroje bohaterów i szczątkowy bagaż (zwłaszcza atrakcyjnej Pani, również jadącej na tę wyprawę) ciężko uwierzyć, że pokonają ponad 11 tysięcy kilometrów w różnych, czasem skrajnych warunkach. Ale nie o to w reklamie chodzi – ma ona sprzedać nam pewną wizję, która być może zamieni się w konkretna walutę zostawioną w salonie Royal Enfielda. Trzeba przyznać, że kusi całkiem skutecznie.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.