Niesamowity Travis Pastrana i leśny backflip z wykorzystaniem drzewa

-

Travis Pastrana, wielokrotny mistrz FMX, czyli freestylowego motocrossu nauczył nas oczekiwać nieoczekiwanego. Tym razem zrezygnował ze spektakularnych wyczynów w świetle reflektorów i zbliżył się do natury.

Patrząc na Travisa, który robi na motocyklu salto z wykorzystaniem drzewa, odnosimy wrażenie, że to bułka z masłem. Owszem dla jednego z najlepszych na świecie zawodników z pewnością tak, dla nas taka akrobacja zakończyłaby się prawdopodobnie w najbliższym szpitalu.

Travis Pastrana i leśny backflip

Teraz wypada nam czekać na kolejne pomysły Travisa. Czy jego znakomite umiejętności przyprawione odrobiną pozytywnego wariactwa skłonią go do jazdy po suficie? Może zdecyduje się na nurkowanie motocyklem na Narodowym? Czekamy niecierpliwie.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY