Yamaha T7 Adventure ma być godnym następcą modelu Tenere, który zyskał status motocykla już niemal kultowego. Jeden z niemieckich portali testował koncepcyjny motocykl w terenie. Zazdroszczę!
Informacje o następcy Yamahy Tenere pojawiają się coraz częściej i są coraz konkretniejsze. Kilka miesięcy temu motocykl, który wciąż jest na etapie konceptu, trafił w ręce włoskich dziennikarzy z portalu DueRoute. Tym razem, dzięki redaktorom z niemieckiego Motorrad Magazine możemy podziwiać lekkie turystyczne enduro Yamaha T7 w pełnej, terenowej krasie.
Sprzęt napędzany jest pochodzącym modelu Yamaha MT-07 dwucylindrowym silnikiem rzędowym o pojemności 700 cm3 o mocy 74 KM. Waga gotowego do jazdy jednośladu to około 180kg. Tym, co zachwyca najbardziej, jest bojowa rajdowa stylizacja, która klasyfikuje motocykl raczej do zastosowań off-roadowych niż bulwarowych.
Czekam niecierpliwie na rozwój sytuacji i oficjalną prezentację modelu T7. Jeśli stylistyka pozostanie w tym duchu, wróżę nieprawdopodobny sukces!
To ładniejsza jest XT660 , wydaje mi się że popsuli smak ,https://www.youtube.com/watch?v=8r8z-a7k_XY
Super sprzęt,nareszcie wygląda tak jak powinna, mam tylko nadzieje że nie zabije ceną