Yamaha T7 Adventure ma być godnym następcą modelu Tenere, który zyskał status motocykla już niemal kultowego. Jeden z niemieckich portali testował koncepcyjny motocykl w terenie. Zazdroszczę!

Informacje o następcy Yamahy Tenere pojawiają się coraz częściej i są coraz konkretniejsze. Kilka miesięcy temu motocykl, który wciąż jest na etapie konceptu, trafił w ręce włoskich dziennikarzy z portalu DueRoute. Tym razem, dzięki redaktorom z niemieckiego Motorrad Magazine możemy podziwiać lekkie turystyczne enduro Yamaha T7 w pełnej, terenowej krasie.

Sprzęt napędzany jest pochodzącym modelu Yamaha MT-07 dwucylindrowym silnikiem rzędowym o pojemności 700 cm3 o mocy 74 KM. Waga gotowego do jazdy jednośladu to około 180kg. Tym, co zachwyca najbardziej, jest bojowa rajdowa stylizacja, która klasyfikuje motocykl raczej do zastosowań off-roadowych niż bulwarowych.

Czekam niecierpliwie na rozwój sytuacji i oficjalną prezentację modelu T7. Jeśli stylistyka pozostanie w tym duchu, wróżę nieprawdopodobny sukces!

Yamaha T7 – galeria

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.