Park Narodowy Mawrowo, Macedonia. Łukami wśród gór [TRASY MOTOCYKLOWE]

-

Ponad 50 kilometrów łagodnych zakrętów wśród dzikiej przyrody – Park Narodowy Mawrowo oferuje motocyklistom unikalne przeżycia. Jeśli planujesz wyprawę do Macedonii, koniecznie tutaj zajrzyj.

Park Narodowy Mawrowo w Macedonii to imponujący zbiór atrakcji dla niemal każdego rodzaju aktywności. Dzika przyroda zachwyci piechurów, potężne szczyty przyciągną wspinaczy, zaś cudownie widokowe drogi zachwycą najbardziej wybrednych motocyklistów.

Mawrowo jest największym parkiem narodowym w Macedonii. Znajdują się tutaj aż 52 szczyty o wysokości przekraczającej 2000 m n.p.m. Przez sam środek parku biegnie zachwycająca, kręta droga, jakby specjalnie stworzona dla motocykli.

Na niektórych fragmentach trasa biegnie wzdłuż rzeki, na innych brzegiem jeziora Mawrowo. Na terenie Parku znajduje się bardzo wiele obiektów sakralnych – katolickich, grekokatolickich i muzułmańskich.

Na trasie nie brakuje restauracji, hoteli i atrakcji turystycznych. Nawierzchnia jest dobrze utrzymana, ewentualne problemy mogą pojawić się po ulewnych deszczach. Miejscami na drodze pojawiają się wówczas łachy piachu i żwiru.

Park Narodowy Mawrowo – informacje

Długość trasy: 51 km
Nawierzchnia: asfalt
Maksymalna wysokość: b.d.
Serpentyny: nie
Stopień trudności: średni

Park Narodowy Mawrowo – mapa

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY