Ducati rozpoczyna wielką akcję promocyjną pod nazwą Stradatour. Przez pięć miesięcy zapozna swoich potencjalnych klientów z dwoma nowymi modelami. Będzie też ich przekonywał, że oba modele sprawdzą się w turystyce.

Wykorzystując dobrą passę, o której pisaliśmy niedawno, Ducati próbuje nowych sposobów promocji swoich motocykli. Program Stradatour, który potrwa od 6 kwietnia do 4 sierpnia, będzie miał na celu zapoznanie potencjalnych klientów z najnowszym Diavelem i Hypermotardem.

Promocja obejmować będzie 33 prezentacje, podczas których klienci będą mogli poznać właściwości nowych turystycznych wersji popularnych modeli: Diavel Strada i Hyperstrada. Program Stradatour da także zainteresowanym możliwość dokładnych testów tych modeli.

Dealerzy włoskiej marki przygotowali specjalne trasy, na których klienci będą mogli sprawdzić prowadzenie i osiągi wybranego modelu oraz jego przydatność do turystyki. Będą przekonywać, że wyprawy motocyklowe można również odbywać na motocyklach tej marki.

Ducati planuje wprowadzić do programu także swojego najważniejszego turystyka: Multistradę w wersjach Touring S i Granturismo.

Program Stradatour dostępny będzie na początku tylko w Wielkiej Brytanii. Niewykluczone jednak, że zobaczymy go również w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.