Wyprawy motocyklowe: Ducati promuje modele do turystyki

-

Ducati rozpoczyna wielką akcję promocyjną pod nazwą Stradatour. Przez pięć miesięcy zapozna swoich potencjalnych klientów z dwoma nowymi modelami. Będzie też ich przekonywał, że oba modele sprawdzą się w turystyce.

Wykorzystując dobrą passę, o której pisaliśmy niedawno, Ducati próbuje nowych sposobów promocji swoich motocykli. Program Stradatour, który potrwa od 6 kwietnia do 4 sierpnia, będzie miał na celu zapoznanie potencjalnych klientów z najnowszym Diavelem i Hypermotardem.

Promocja obejmować będzie 33 prezentacje, podczas których klienci będą mogli poznać właściwości nowych turystycznych wersji popularnych modeli: Diavel Strada i Hyperstrada. Program Stradatour da także zainteresowanym możliwość dokładnych testów tych modeli.

Dealerzy włoskiej marki przygotowali specjalne trasy, na których klienci będą mogli sprawdzić prowadzenie i osiągi wybranego modelu oraz jego przydatność do turystyki. Będą przekonywać, że wyprawy motocyklowe można również odbywać na motocyklach tej marki.

Ducati planuje wprowadzić do programu także swojego najważniejszego turystyka: Multistradę w wersjach Touring S i Granturismo.

Program Stradatour dostępny będzie na początku tylko w Wielkiej Brytanii. Niewykluczone jednak, że zobaczymy go również w Polsce.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY