Triumph chce sprzedawać w Indiach pół miliona motocykli rocznie

-

Prawie dziesięciokrotne zwiększenie liczby produkowanych jednośladów planuje Triumph dzięki ekspansji na rynek indyjski. Rozmowy w sprawie montażu w Indiach motocykli tej marki to jeden z punktów trwającej wizyty premiera Davida Camerona.

Jak podają zagraniczne media, głównym celem wizyty Camerona jest zwiększenie wymiany handlowej między Indiami i Wielką Brytanią. Ma temu służyć właśnie ustalenie szczegółów, dotyczących montażu motocykli Triumph. Brytyjski producent planuje sprzedawać rocznie w Indiach od 300 do 500 tysięcy jednośladów – obecnie sprzedaż wynosi 48 tys. sztuk. Na rynek indyjski przeznaczone będą oczywiście tańsze modele o małej pojemności silnika.

Triumph już dawno szykował się na ten jeden z największych rynków motocyklowych świata,. Brytyjczycy kupili dużą działkę ziemi w stanie Karnataka na południowym zachodzie kraju, gdzie trwa obecnie budowa montowni z ograniczonymi mocami produkcyjnymi. Motocykle Triumph będą tu składane z elementów, wytwarzanych w innych fabrykach. W ten sposób Triumph uniknie płacenia wysokich ceł, obowiązujących przy wwozie gotowych motocykli.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY