Suzuki Moto Szkoła – osiemnasty sezon na pełnych obrotach!

-

Gdyby spojrzeć na Moto Szkołę okiem statystyka to… szkoleniowy projekt Suzuki Motor Poland właśnie osiągnął pełnoletność. Motocykliści z logo Suzuki na swoich maszynach zaczęli już osiemnasty sezon ćwiczeń pod okiem instruktorów z JC Group. Za nami pierwsze dwa spotkania – na torach w Słomczynie i w Łodzi.
 
Przypominamy, że udział w pojedynczych zajęciach kosztuje 390 zł. W tej cenie każda chętna/chętny (podkreślamy – szkolenia są dla posiadaczy jednośladów marki Suzuki!) dostaje to, co najlepsze, czyli doświadczonych instruktorów Janusza Czai oraz sprawdzony program ćwiczeń. Na zajęciach można się nauczyć własnego motocykla, ale nawet ci bardziej doświadczeni mogą na tych szkoleniach poprawić swój styl jazdy. W programie zajęć jest nie tylko jazda sportowa, hamowanie w zakrętach czy poprawne omijanie przeszkód, ale także nauka elementarnych zachowań za motocyklową kierownicą. 

Suzuki GSX-8S – wzorowy japoński naked klasy średniej. Genialnie wszechstronna fabryka emocji teraz taniej!

Szkolenia Suzuki odbywają się w warunkach bezpiecznych (zamknięty tor) i są dopasowane do rzeczywistych umiejętności uczestników. Dotyczy to także właścicieli maszyn 125 cm3. Warunek? Musicie wyposażyć się w odpowiedni strój ochronny (dokładna rozpiska na stronie Suzuki Moto Szkoły).

Suzuki Moto Szkoła – osiemnasty sezon na pełnych obrotach!

Szkolenia Suzuki Moto Szkoły już się rozpoczęły – dwa pierwsze zjazdy są już za nami. Warto wziąć pod uwagę, że z zapisami nie ma sensu czekać do samego końca sezonu. Praktyka pokazała, że już na pierwszych szkoleniach był komplet i chętnych przybywa naprawdę szybko! Przypominamy, że oprócz zajęć na torze w Słomczynie czy w Łodzi, Moto Szkoła za chwilę zawita do Starego Kisielina, Bydgoszczy i na znajdujący się pod Gdańskiem Autodrom Pomorze. Latem Suzuki Moto Szkoła odwiedzi też Steel Ring w czeskim Trincu, po raz drugi Słomczyn, a finał nastąpi na torze Jastrząb, niedaleko Radomia.

Suzuki Moto Szkoła – osiemnasty sezon na pełnych obrotach!

Jak się zapisać na Suzuki Moto Szkołę?

Kontakt i zapisy przez stronę Suzuki Moto Szkoły lub bezpośrednio u Janusza Czai (607 279 058, e-mail: motoszkola@suzuki.com.pl).

Suzuki Moto Szkoła 2024
1.18.05Tor Słomczyn
2.19.05Tor Łódź
3.30.05Stary Kisielin
4.1.06Tor Bydgoszcz
5.8.06Autodrom Pomorze
6.30.06Tor Łódź
7.6.07Steel Ring
8.28.07Tor Słomczyn
9.22.09Tor Jastrząb

 

Konrad Bartnik, Motovoyager.pl:

Już kilka razy miałem możliwość uczestniczenia w imprezach szkoleniowych obsługiwanych przez instruktorów JC Group Janusza Czai i zawsze były to zajęcia na wysokim poziomie. Nie tylko pod względem przekazywanej wiedzy, ale przede wszystkim doskonałej, bezstresowej atmosfery, która sprzyja szybkiemu przyswajaniu nowych umiejętności. Byłem też na niedawnej edycji Suzuki Moto Szkoły w Słomczynie. To znakomity obiekt treningowy, na który warto dojechać nawet z dalszych regionów Polski. 

Suzuki Moto Szkoła – osiemnasty sezon na pełnych obrotach!

Samo szkolenie jest bardzo dobrze przygotowane, a organizatorom udaje się utrzymać założone ramy czasowe. Daje to spory komfort uczestnikom – wystarczy sprawdzić w harmonogramie, w jakich godzinach wyjeżdża na tor dana grupa, by bez zbędnej nerwowości odpoczywać, czekając na swoją kolej. Każda wyjazd na nitkę toru to trening konkretnych, omawianych na wcześniejszym wykładzie aspektów jazdy motocyklem. Każdy z uczestników ma również możliwość wykonania pełnego okrążenia bezpośrednio za instruktorem, który pokazuje właściwą ścieżkę przejazdu, pozycję i zachowania.

Niezależnie od prezentowanego poziomu, każdy z nas z pewnością wyniesie z Suzuki Moto Szkoły kolejne przydatne umiejętności. Warto wziąć udział w tej imprezie przynajmniej raz w sezonie… oczywiście wcześniej kupując motocykl Suzuki. 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY