Yamaha wydała specjalną edycję swojego modelu Tenere 700, którego malowanie zainspirowane zostało latami 80., a w szczególności serią rajdową Paryż-Dakar, w których wysokie pozycje zajmował m.in. Serge Bacou czy Jean-Claude Olivier. Jak prezentuje się T700 w nostalgicznej, niebiesko-żółtej grafice?

Poza przepięknym malowaniem, w komplecie otrzymam również kilka innych smaczków. Za ochronę silnika odpowiadać będzie ulepszona osłona, a za jego brzmienie wydech Akrapovic. Dodatkowo zmieniona została również kanapa oraz osłona łańcucha i chłodnicy. Zmianie uległy również kierunkowskazy – w wersji Rally Edition zamontowane zostały bardziej eleganckie i odporne na gleby, ledowe kierunki.

Yamaha Tenere 700. Japończycy pokazują motocykl, którego nie będzie

Z okazji pojawienia się limitowanej edycji Tenere 700, Japończycy stworzyli film, który ma reklamować Rally Edition, ale również świetnie pokazuje nawiązanie do korzeni – rajdu Paryż – Dakar z lat 80.

Motocykl dostępny będzie już w lipcu, jednakże pomimo tego, że w salonach pojawi się już niebawem, to nadal nie jest znana jego cena.

 

 ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.