W rezultacie realizowania długofalowych planów biznesowych, z dniem 1 stycznia 2021, Liberty Corp Sp. z o.o., właściciel sieci multibrandowych salonów motocyklowych Liberty Motors oraz włoskiej marki odzieży motocyklowej Spyke, staje się wyłącznym importerem motocykli Ducati na Polskę oraz wyłącznym importerem motocykli i skuterów Grupy Piaggio (Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio i Vespa) na Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię. Tym samym, z dniem 31.12.2020 firma Inter Cars S.A. przestaje być oficjalnym importerem marek Ducati oraz marek Grupy Piaggio.

Informacja prasowa

Spółka Liberty Corp planuje konsekwentnie rozwijać sieć dealerską, wspierać sprzedaż włoskich motocykli i skuterów oraz popularyzować markę Ducati oraz marki z portfolio Grupy Piaggio na podległych rynkach, wykorzystując do tego swoje wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowaną pozycję w branży motocyklowej. Jesteśmy przekonani, że zarówno rynek polski jak i rynki litewski, łotewski i estoński posiadają ogromny potencjał dla rozwoju włoskich marek.

Pochodząca z Bolonii marka Ducati to połączenie unikatowego talentu inżynieryjnego oraz motoryzacyjnej pasji, dzięki któremu powstały wyjątkowe motocykle, idealnie dopracowane pod względem wyjątkowej stylistyki, sportowego charakteru i oferujące bezkompromisowe rozwiązania technologiczne. Dzięki dynamicznemu rozwojowi sieci dealerskiej oraz inwestycjom w popularyzację marki, Ducati systematycznie pozyskuje nowych fanów oraz notuje bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Nadchodzący rok będzie stał pod znakiem wyjątkowych nowości, takich rozpalająca głowy Ducati Multistrada V4 czy od dawna oczekiwany nowy Ducati Monster. Lista nowości jest dużo dłuższa i mamy nadzieję, że przyczyni się do kolejnych sukcesów sprzedażowych.

Dla marek z Grupy Piaggio planujemy dalsze wzmacnianie pozytywnego wizerunku oraz propagowanie włoskiej kultury motocyklowej, przy równoczesnym zachowaniu odrębności i wyjątkowości każdej z marek: Motocykle Aprilia to przede wszystkim wyścigowe DNA i aspiracje w zakresie sportów motocyklowych. W Moto Guzzi stawiamy na rozwijanie ducha wolności i przygody oraz motocyklowej klasyki w najlepszym włoskim stylu. Skutery Piaggio to połączenie praktyczności, komfortu oraz pięknego designu pozwalające na stylowe przemieszczanie się po mieście. A Vespa… wystarczy powiedzieć, że to włoski styl życia w pigułce i prawdziwa ikona pop kultury.

Dotychczasowe kontakty do biura importerskiego Ducati Polska oraz Grupy Piaggio Polska pozostają bez zmian.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.