Kolejna włoska marka sprzedana. Bimota trafi w ręce Szwajcarów

-

Bimota, egzotyczna włoska marka i producent ekstrawaganckich motocykli została sprzedana tajemniczemu szwajcarskiemu koncernowi. Jak zapewniają przedstawiciele Bimoty transakcja nie będzie miała wpływu na produkcję.

Bimota jest w naszym kraju marką mało znaną. Mieliśmy wprawdzie w Warszawie jeden z nielicznych w Europie salonów sprzedaży ale ze względu na znikomą popularność marki sprzedaż Bimoty była śladowa. Nawet w macierzystych Włoszech Bimota była zawsze bardziej ciekawostką niż pełnoprawnym uczestnikiem rynkowej rozgrywki.

Najnowszy komunikat firmy, o której pisaliśmy ostatnio przy okazji premiery pierwszego włoskiego motocykla z kompresorem, dotyczy sprzedaży praw do nazwy „Bimota” oraz zakładu produkcyjnego szwajcarskiemu koncernowi.

W komunikacie prasowym zabrakło informacji o tym jaka to firma stała się nowym właścicielem włoskiej marki z Rimini.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY