Jak restauratorzy mogą poradzić sobie w dobie kryzysu spowodowanego epidemią koronawirusa, gdy ich lokale są zamknięte? Oczywiście dowozem posiłków prosto do klienta! Jak to zrobić tanio, szybko i bezproblemowo? Najlepiej za pomocą dedykowanych do rozwożenia pizzy i pracy w restauracjach skuterów!

Najpierw zastanówmy się jakie cechy powinien mieć skuter nadający się najlepiej do pracy w restauracji, przy rozwożeniu dostaw. Przede wszystkim powinien być tani, bezawaryjny, prosty w obsłudze i dostępny dla każdego kierowcy, także bez żadnego motocyklowego prawa jazdy. Powinien mieć też ponadpodstawowe zdolności do przewozu towarów. Przedstawiamy dwie idealne dla biznesu propozycje z silnikami spalinowymi 50 cm3 oraz jedną o napędzie elektrycznym:

Kymco Agility Carry 50 za 7700 zł brutto

jaki skuter idealny do pracy w restauracji dowozu

Ten jednoosobowy skuter został stworzony do pracy. Dedykowany jest kurierom i dostawcom wszelakich towarów. Dzięki obszernym bagażnikom umieszczonym z przodu i z tyłu pojazdu, w które model Agility Carry wyposażony jest w standardzie, przewiezie za jednym razem dwa razy więcej towaru niż zwykły skuter.

Skuter napędzany jest niezawodnym, czterosuwowym, dynamicznym silnikiem o pojemności 50 cm3, który sprawia, że koszt przejazdu kilometra jest znikomy. Potrzebujesz niezawodnego partnera w swoim biznesie? Wybierz skuter Kymco Agility Carry 50!

Więcej o skuterze Carry na stronie dystrybutora

Kymco Agility 50 (4T) za 6 400 zł brutto

euro 4 agility najlepszy skuter dla kuriera dostawcy

Nowa wersja Kymco Agility 50 to podstawowy skuter oferowany przez renomowaną markę Kymco. Jego nieskomplikowana konstrukcja oraz użyte do jego produkcji wysokiej jakości, sprawdzone podzespoły, są gwarancją długich, bezawaryjnych przebiegów. Silnik napędzający Agility 50 to niezawodna, czterosuwowa jednostka pojemności 50 cm3, dzięki czemu do prowadzenia skutera wystarczy prawo jazdy AM, B lub nawet dowód osobisty…

Za oszczędne dawkowanie paliwa odpowiada elektronicznie sterowany gaźnik, dzięki któremu pojazd ten bez problemu spełnia wyśrubowaną normę czystości spalin Euro4.

Na przeznaczonym do tego stelażu zamontuj kufer do przewozu towaru i… w drogę!

Więcej o tym pojeździe na stronie dystrybutora

Skuter elektryczny NIU NQI Sport za 10 400 zł brutto

skuter elektryczny najlepszy do dla kuriera dostawcy

Kompaktowy, lekki i bezemisyjny – skuter elektryczny NIU NQI Sport! Jest to idealny skuter miejski. Wciśnie się w każdą szczelinę, wjedzie tam, gdzie spalinowym pojazdom wjechać nie wolno. Zasięg na jednym ładowaniu baterii do 80 km sprawi, że wszystkie bliskie kursy w obrębie starówek czy ścisłych centrów miast obsługiwał będzie właśnie NIU. Przyspieszenie i moc elektrycznego, bezawaryjnego, bezszczotkowego silnika zaskoczy nawet doświadczonych kurierów. Pełny moment dostępny już od 1 obrotu na minutę robi wrażenie na każdym. Zdecydowanie pizza przywieziona NIU NQI Sport nie będzie miała czasu wystygnąć…

Więcej o skuterze elektrycznym NIU na stronie dystrybutora

Wybierz pojazd idealny dla twojego biznesu. Zaufaj najlepszym!2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.