Reklama

Targi Tokyo Motor Show właśnie ruszyły! Nadstawiamy uszu i wyłapujemy wieści z drugiego końca świata o nowościach motocyklowych na 2020 rok. Jedną z plotek, która teraz właśnie się oficjalnie potwierdza, było wprowadzenie na rynek przez Kawasaki 250-tki, która wręcz oszałamia osiągami i… czterema cylindrami napędzającego ją silnika! To ZX-25R Ninja!

Tak, te niewiarygodne plotki, które od dłuższego czasu krążyły po motocyklowym światku, właśnie się potwierdziły. Poznajcie Kawasaki ZX-25R, sportową dwieściepięćdziesiątkę napędzaną czterocylindrowym, na pewno najmocniejszym w swojej klasie silnikiem!

Choć jeszcze nie znamy danych technicznych tego modelu, to jednak domyślać się można, że będzie naprawdę grubo! Do tego ten osprzęt: amortyzator Showa SFF-BP, radialnie mocowany, czterotłoczkowy zacisk, elektronika z kontrolą trakcji, wybór trybów pracy silnika oraz quick-shifter. Oniemieliśmy!

Motocykl ten produkowany będzie w Indonezji, czyli w tych samej lokalizacji co legendarna już Ninja H2! Zieloni naprawdę poważnie podchodzą do tego modelu. Możemy być pewni, że ZX-25R będzie światowym hitem sprzedaży swojego segmentu.

A teraz plotki o dostępności i cenie. Podobno model ten ma być oferowany także na rynki poza Azją, czyli i w USA i w Europie!! Ile będzie kosztować? Przeciek z Japonii mówi, że w okolicach 9500 USD, co po obecnym kursie przekłada się na 36 500 zł…

Już nie możemy doczekać się pierwszych jazd tym modelem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.