Przyglądając się liczbie komisów z samochodami, można z powodzeniem powiedzieć, że ten biznes ma się całkiem dobrze. Od wielu lat konkurencja na rynku jest coraz większa. Dla właścicieli komisów, z jednej strony większe zainteresowanie dobrze wróży, z drugiej zaś oznacza, że trzeba o wiele bardziej się postarać, by zyskać klientów. Udoskonalenia, usprawnienia i atrakcyjne oferty, to atuty, które trzeba wręcz wykorzystywać. O czym powinien pomyśleć właściciel komisu? O zakupie, jaki stanowić będzie przyczepa aluminiowa.

Sprawny i bezpieczny transport samochodów

W transporcie aut skupowanych celem dalszej odsprzedaży, liczy się zachowanie bezpieczeństwa dla kierowcy, jak i dla przewożonego samochodu. Właściwie dobrana przyczepa aluminiowa, pozwala uniknąć nieprzyjemnych i nieprzewidzianych niespodzianek na trasie.

Właściwie, czyli jak? Przede wszystkim uwzględniając dopuszczalną masę całkowitą przewożonych pojazdów. Nie bez znaczenia pozostaje jej waga, ponieważ przy większej masie samej przyczepy, uzyskuje się lepszą stabilność, a przewożenie jest nie tylko bezpieczne, lecz również łatwiejsze.

Parametry przyczepy, o których nie można zapominać

Przyczepa aluminiowa powinna być dostosowana pod względem swoich wymiarów. Nie tylko jej masa, ale i długość oraz szerokość, muszą być dopasowane do rozmiarów auta, do którego będzie podpięta. Właściciel komisu uwzględni zatem w transporcie zarówno wymiary pojazdu, który będzie prowadził, jak i tego, który umieści na przyczepie.

Uwagę warto zwracać na konstrukcję, jaką oferuje przyczepa aluminiowa. Korzystnym zakupem jest wybór przyczepy ADAM oferowanej przez firmę http://besttrailers.eu/. Przeznaczona typowo do przewozu aut. Jej konstrukcja charakteryzuje się skośnym fragmentem przednim i tylnym platformy ładunkowej. Takie wykonanie wpływa na obniżenie środka ciężkości przewożonego samochodu, dzięki czemu można liczyć na zdecydowanie większą stabilność podczas jazdy.

Przyczepa aluminiowa ADAM dostępna jest w kilku wersjach, o odmiennych parametrach ładowności, szerokości, długości i średnicy kół. Firma służy również fachową pomocą w jej doborze.1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.