Ciężka praca, trafione pomysły, dziennikarskie podejście do poruszanych zagadnień, a przede wszystkim wspaniali odbiorcy – tak można określić pierwszy miesiąc 2020 roku na serwisie Motovoyager.pl. Czas na podsumowanie stycznia, w którym działo się naprawdę sporo! 

Co tu dużo mówić, chwyciliśmy byka za rogi i… wcale nie zamierzamy go puszczać. Takiej liczby użytkowników odwiedzających nasz serwis spodziewaliśmy się w marcu, kiedy to słońce już zacznie troszkę mocniej przygrzewać. 

A było was w tym miesiącu ponad 140 tys. i wykonaliście prawie 300 tys. odsłon! To niesamowity wynik, bo wzrost liczby naszych czytelników, w porównaniu do grudnia, wyniósł 120%! W styczniu odwiedziło nasz serwis ponad dwa razy więcej użytkowników niż w grudniu! Co to oznacza? Na pewno to, że jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającym się portalem motocyklowym w Polsce! 

Nowa odsłona Motovoyagera to raptem 3 miesiące działania (od 1 listopada 2019). W tym czasie udało nam się napisać dla was kilka hitów, które, mamy wrażenie, obiegły całą motocyklową część Internetu. Wśród najczęściej czytanych artykułów zabrakło treści lekkich, służących jedynie rozrywce, zabawnych filmików i innych loli... Staramy się specjalizować w merytorycznych, dużych, unikalnych treściach, które piszemy z dziennikarską pasją. Oto nasze pierwsze dziesięć artykułów najczęściej czytanych w styczniu:

Czas spędzony na stronie pokazuje, że czytacie nas od deski do deski! To mega motywujące! Nasze treści są przez was nie tylko bardzo chętnie czytane, ale także komentowane oraz udostępniane, co napawa nas dumą. Bo wiecie co? Nie ma niczego lepszego, niż satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.

To dopiero styczeń, dopiero trzy miesiące nowego Motovoyagera, a my po prostu nie możemy się już doczekać nadchodzącego sezonu!

Do zobaczenia na trasie!

Ekipa Motovoyager – Brzoza, Wiktor, Krzysiek, Jarek, Tomek.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.