Screamin’ Eagle – tuningowa marka Harleya-Davidsona staje się dostępna bardziej niż kiedykolwiek. Jeśli kupisz nowy motocykl H-D otrzymasz zestaw tuningowy Screamin’ Eagle o wartości nawet 7000 zł!

Markę Screamin’ Eagle stworzono by z wyjątkowych maszyn, jakimi są motocykle Harley-Davidson wycisnąć jeszcze więcej mocy. Efekty pracy mechaników okazały się tak dobre, że od 1999 roku Screamin’ Eagle współpracuje z Harleyem przy konstruowaniu linii CVO.

Specjalnością tunerów spod znaku wrzeszczącego orła są zestawy do modyfikacji silników. Wysoka specjalizacja i doskonałe dopasowanie części umożliwia użytkownikowi łączenie elementów zestawu z fabrycznym osprzętem. Pozwala to na bezproblemowe dobieranie kolejnych etapów modyfikacji. Użytkownik może zdecydować, kiedy wymieni układ rozrządu, tłoki, głowice silnika czy sprzęgło. Co ważne, produkty Screamin’ Eagle nie powodują utraty fabrycznej gwarancji!

SE_postZestawy do modyfikacji silników występują w czterech poziomach określających zaawansowanie projektu. Pierwszy poziom, Stage I zawiera obudowę dolotu powietrza wraz z filtrem, wydech i elektroniczny moduł sterujący, który koryguje ilość paliwa, oraz określa dokładny moment, w którym jest ono podawane do komory spalania.
Kolejny poziom modyfikacji to Stage II. Oprócz części zastosowanych przy Stage I użytkownik otrzymuje wałek rozrządu o ostrzejszej charakterystyce wraz z popychaczami. Efektem jego zastosowania jest dłuższe i szersze otwarcie zaworów tak, aby silnik jeszcze efektywniej dokonał wymiany mieszaniny spalonej na świeżą.

Dla jeszcze bardziej wymagających przygotowano Stage III. Modyfikacje przy pomocy tego zestawu zapewniają większą pojemność silnika i wyższy stopień sprężania oraz zmiany w układzie rozrządu. W zestawie znajdują się zmodyfikowane tłoki z pierścieniami, cylindry i sprężyny zaworowe.

Najdalej idącą formą ingerencji w osiągi jest Stage IV przeznaczony dla tych, którzy muszą mieć wszystko. W zestawie tym, oprócz części ze Stage I, II i III znajdują się głowice silnika oraz akcesoryjny kolektor dolotowy z przepustnicą. Takie modyfikacje dają piorunujący efekt, samo spojrzenie na wykres parametrów silnika mówi właściwie wszystko.

Wykres SEWszystko to czeka na ciebie w salonach Harley-Davidson. Jeśli planujesz ulepszać swój motocykl, skonsultuj się z autoryzowanym dealerem, który doradzi jak najlepiej dla maszyny, frajdy i portfela wprowadzić zmiany w motocyklu. Wejście w świat Harley-Davidson to czerpanie z nieograniczonych możliwości modyfikacji. Jeśli jeszcze nie masz własnego Harleya-Davidsona, skorzystaj z promocji “Tylko dla Orłów” i wejdź w świat profesjonalnego tuningu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.