Stara poczciwa wueska na dystansie 10 tysięcy kilometrów stała się wiernym towarzyszem podróży. Młody podróżnik Wiktor Karczewski udowadnia, że nie pojemność, nie wiek, a motywacja są najważniejsze w spełnianiu marzeń.

Wiktor to młody pasjonat motocykli. Pewnego dnia w jego głowie zrodził się plan podróży wokół Bałtyku. Jako młody człowiek, nie dysponował jednak odpowiednim budżetem i – przede wszystkim – nie miał pięknego lśniącego podróżnego enduro.

Postanowił wykorzystać to, co miał – starą wueskę, niezłomną motywację i talent do mechaniki. Starannie odrestaurował leciwy motocykl i dzięki wytrwałości zdobył środki na upragnioną podróż. Wiesława, bo takie imię otrzymała poczciwa wueska, dowiozła go całego i zdrowego do domu.

Więcej szczegółów dotyczących tej niezwykłej wyprawy możecie znaleźć na blogu Wiktora. My szczerze gratulujemy wytrwałości w spełnianiu marzeń i podziwiamy odwagę.

8 KOMENTARZE

 1. Nie miał czego innego to pojechał WSKą, jestem przekonany że wolałby jechać GS lub czymś podobnym … gdyby taki posiadał. Ale jak najbardziej pogratulować :-)

 2. …Blitz, nie dywagujmy z tym “GSem albo czymś podobnym” jak również ze stanem posiadania, – skupmy się na istocie tematu i przedsięwzięcia a uwarunkowania i wybory pozostawmy samemu autorowi.
  Dla mnie ogromny szacun za przedsięwzięcie i swoistą bezkompromisowośc … .

 3. Panowie muszę was zmartwić nigdy jak żyje nie słyszałem o Micie konieczności posiadania “litra”.
  Każdy jeździ tym co ma ,najważniejsze jest jeździć i mieć pasje.

  Następne mądrości, ręce opadają jak słyszę takie teksty

  Brawo! Wiktor udowodnil ze do turystyki zbedny jest Goldwing i GS :)
  Trzeba byc debilem aby uważa ze do turystyki sie nadaje tylko ciężki motocykl,wiec nic tutaj nie zostało udowodnione.
  Wueska nawet nadawała by sie na objechanie nią świata.
  Osobiście posiadam nowa Afryke twin i niczym nie czuje sie lepszy od posiadacza wueski,jak jeździ to ma szacunek ,a jak nie to leszcz,tyle w temacie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.