Umów się na jazdę testową dowolnym modelem Indian Motorcycle pomiędzy 20 lipca, a 31 września. Odbierz limitowany kubek Indian Test Rider. Zapisz się do konkursu i wygraj motocyklową jazdę testową życia.

Indian Motorcycle, pierwszy amerykański producent motocykli, ogłosił ogólnoeuropejski konkurs, dając uczestnikom szansę na wygranie ekskluzywnej, motocyklowej jazdy testowej w 2021 roku. Warunkiem udziału w konkursie jest odbycie jazdy testowej u autoryzowanego dealera marki Indian do końca września oraz opublikowanie w mediach społecznościowych odjechanego zdjęcia z tej jazdy.

Począwszy on najbliższego poniedziałku, 20 lipca, należy umówić się na jazdę testową, a po jej odbyciu, opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie ze swojej jazdy z użyciem hasztagu #IndianTestRide oraz oznaczyć swojego dealera Indiana. Indian Motorcycle będzie monitorować poprawnie otagowane i oznaczone hashtagami posty przez cały czas trwania konkursu, a po jego zakończeniu wybierze zwycięzców w oparciu o kreatywność
oraz wyjątkowość ich zdjęć i zaprosi ich na przejażdżkę życia. Ponadto każdy kto wykona jazdę testową i zapisze się do konkursu, zostanie nagrodzony limitowanym kubkiem Indian Test Rider.

Czterech głównych zwycięzców zostanie zaproszonych przez Indian Motorcycle na jazdę testową życia, w skład której wchodzić będzie:
– Przelot do i z specjalnej lokalizacji na terenie Unii Europejskiej
– 4 noclegi w hotelu z pełnym wyżywieniem
– Nowy motocykl Indian Motorcycle udostępniony do jazd wraz z przewodnikiem
– Profesjonalny fotograf, który utrwali całe doświadczenie na zdjęciach i filmie

Jazdę testową można odbyć dowolnym modelem z gamy Indian Motorcycle, włączając charakternego FTR 1200, zupełnie nowego Challengera oraz klasyczne modele z rodziny Scout i Roadmaster. Każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie.

Aby znaleźć najbliższego dealera Indian Motorcycle i umówić jazdę testową, wejdź na stronę www.indianpoland.com.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.