MV Agusta planuje wprowadzenie do swojej oferty trzech nowych modeli. Pogłoski pojawiły się w związku ze zbliżającymi się targami EICMA, które są jedną z najważniejszych imprez motocyklowych na świecie i znakomitą okazją do zaprezentowania nowości.

Jak podaje włoski portal insella, MV Agusta od dawna pracuje nad rozszerzeniem swoje oferty. Taki zastrzyk energii (czytaj: gotówki) może oznaczać, że przypuszczenia o mariażu tej włoskiej marki z koncernem Mercedes-Benz są prawdziwe. Choć MV Agusta stanowczo tym doniesieniom zaprzecza, wygląda na to, że wiedzie jej się coraz lepiej zwłaszcza, że nowe silniki umożliwiają zastosowanie w różnych modelach zwiększając możliwości oferty.

Informacje, do których dotarli włoscy dziennikarze wskazują, że jednym z modeli ma być niewielki turystyk z silnikiem o pojemności 800 cm3, co będzie w ofercie MV Agusty nowością.  Zapewne będzie to crossover, czyli turystyk stylizowany na enduro. Ten typ motocykli zdobywa bowiem w Europie coraz większą popularność.

Dwa pozostałe modele będą z pewnością oparte na platformie modelu F3/ Brutale, być może ze zmienionymi nastawami zawieszeń lub przełożeniami skrzyń biegów. Spodziewamy się streetfighterów wykorzystujących wspaniałą wyścigową technologię i stylistykę MV Agusty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here