Reklama

Długo wyczekiwany motocykl, czyli legendarny Suzuki DR Big, pojawi się jako jedna z premier na tegorocznych targach EICMA. Powroty do kultowych modeli są bardzo pozytywne, tak jak w przypadku sukcesu Katany, więc z utęsknieniem czekamy co zaprezentuje ponownie Suzuki! 

Czym wyróżniał się stary DR Big? Przede wszystkim był bezkompromisowy. Maszyna, która była w stanie pokonać wszelkie przeszkody w terenie, jak i małe i duże podróże. Między innymi Suzuki udowodniło ten fakt, wystawiając swój motocykl w rajdzie Paryż-Dakar.

Jaki ma być nowy V-Strom? Suzuki chce zrobić nie lada niespodziankę, ponieważ za wiele informacji o najnowszym modelu nie posiadamy i będziemy mogli go poznać dopiero na targach w Mediolanie. Są spekulacje, że będzie to bardziej uterenowiona wersja V-Stroma 1000. Pierwsze zdjęcia nowego V-Stroma 1000, który został okrzyknięty następcą DR Biga obiegły świat w kwietniu tego roku, gdy testowane były dwa egzemplarze motocykli adventure.

Reklama

Jednak nikt wówczas nie miał stuprocentowej pewności, że to właśnie V-Strom. Wizualnie nie jest bardzo odmieniony. Silnik V-Twin, wysoka szyba, masywne zaciski hamulcowe i ekran TFT – jednak niewiele więcej nam wiadomo. Jednak na pewno podzielimy się tymi informacjami po targach, które już 7-10 listopada!

Reklama

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.