W Internecie pojawiły się niesamowicie interesujące zdjęcia, które rzekomo mogłyby przedstawiać młodszego brata nowej Africy Twin. Motocykl prezentuje się wręcz fenomenalnie i z pełną świadomością można powiedzieć, że podbiłby rynek. Czy jego produkcja jest możliwa?

Mała Afryka miałaby zostać wyposażona w silnik o pojemności 790 cm3. Jednakże takiej jednostki nie posiada w swoim asortymencie Honda, co oznacza, że Japończycy byliby zmuszeni wyprodukować całkowicie nowy motor lub przerobić obecny. Motocykl posiada absolutnie genialną linię, agresywne kształty oraz szprychowe koła. Za piękne brzmienie odpowiedzialny byłby wydech SC Project. Nie da się tego ukryć, jeżeli Honda postanowiłaby zrobić surowego, długodystansowego enduraka, to dzięki niskiej wadze oraz mocnemu silnikowi, byłby w stanie sprawić użytkownikowi mnóstwo adrenaliny i frajdy z jazdy.

Zobacz też: Top 10 motocykli lat 2016-2019 testowanych przez naczelnego…

Na tę chwilę nie ma niestety żadnych szczegółów, więc pozostaje nam jedynie czekać na potwierdzenie, bądź zaprzeczenie tej informacji. Zdjęcie, które widzicie w artykule, to koncept – ale CRF 125 w wersji adventure. Jednak od jakiegoś czasu słyszymy o zakusach Hondy na ten segment motocykli, a jak każdy wie, w każdej plotce jest ziarnko prawdy.

honda crf 125 concept

Widzimy miejsce na rynku dla Hondy segmentu adventure pojemności silnika około 800 ccm i jesteśmy pewni, że zdecydowanie taki model namieszałby w segmencie enduro. Miejmy nadzieję, że ta historia nie zakończy się tylko na domysłach i kuluarowych pogaduszkach.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.