Wprawdzie to nie portal o tenisie, lecz o motocyklach, ale historia ta ma duże pokłady pozytywnych emocji, a i jej głównym bohaterem został motocykl – KTM 390 DUKE.

Młoda zawodniczka, w styczniu tego roku, założyła się ze swoim trenerem – Piotrem Sierzputowskim – jeżeli awansuje do czwartej rundy Australian Open, kupi Sierzputowskiemu motocykl. Choć sprawa tyczyła się styczniowego zakładu, to miała swój finał dopiero w ostatnich dniach. Sportsmence przyszło dotrzymać słowa i spełnić warunki umowy. Za wybór konkretnego motocykla odpowiadał sam zainteresowany, a że jego marzeniem był KTM 390 DUKE, to taki też motocykl sobie wybrał, motocykl z rocznika 2020, w pomarańczowym malowaniu.

KTM 390 Duke od Igi Świątek

Przypomnijmy, że ten miejski naked klasy średniej dysponuje jednocylindrową jednostką napędową o pojemności 373 cm3 i mocą około 44 KM, oferując przy tym 37 Nm momentu obrotowego. DUKE 390 to szlagier sprzedażowy tej marki na całym Świecie, nie dziwi nas wybór takiego motocykla na rozpoczęcie przygody z jednośladową pasją. Jest to pojazd idealny do przemieszczania się w zatłoczonych miastach jak i nadający się do codziennych dojazdów do domu, czy pracy.

Sam trener skomentował całe zajście takimi słowami: „Muszę przyznać, że zawodniczka jak się do czegoś przybija, to tak robi! Zakład to zakład!” Mamy nadzieję, że na takim motocyklu trener młodej tenisistki zawsze będzie dojeżdżał na treningi na czas. Tym sympatycznym prezentem Iga Świątek doceniła pracę swojego szkoleniowca, bo regularny koszt takiego motocykla to niebagatelne 22 800 zł. Los jednak sprzyja Idze nie tylko na kortach, bo obecnie można go kupić w promocji za 20 900 zł.

Chcecie być jak Iga? Kupcie komuś KTM 390 DUKE!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.