Wybór samochodu zdecydowanie różni się w zależności od potrzeb klientów. Wymagania przedsiębiorców, szukających aut dla swoich firm, najczęściej koncentrują się na bezawaryjności i niskich całkowitych kosztach eksploatacji samochodu. Z kolei, kupując auto na własne potrzeby, klient zwraca uwagę między innymi na bezpieczeństwo i komfort jazdy, wielkość samochodu dostosowaną do liczby członków rodziny oraz koszty paliwa.

 

Przedsiębiorcy, czy to posiadający większe firmy, czy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, decydując się na zakup samochodu, biorą pod uwagę oczywiście nie tylko wymienione niezawodność auta i niskie koszty jego eksploatacji. Nie mniejszą uwagę zwracają na kryteria takie, jak korzystna oferta leasingu samochodu. Toyota, jako producent dbający o potrzeby właścicieli firm, posiada w swojej ofercie możliwość zakupu auta w programach Toyota Business SmartPlan oraz Toyota Business Leasing.

Zakup samochodu w ramach programu Toyota Business SmartPlan wiąże się z niskimi kosztami użytkowania auta – rata leasingu może być niższa nawet o 60% w stosunku do tradycyjnego leasingu. Toyota oferuje ponadto korzyści w postaci auta zastępczego wliczonego w ratę i zagwarantowanego na okres naprawy oraz opcję wyboru przez klienta wysokości wpłaty własnej – od 0% do 40%. Przedsiębiorców ucieszy również możliwość odliczenia podatku VAT jako kosztu uzyskania przychodu. Mogą się na to zdecydować również właściciele firm wybierający program Toyota Business Leasing. Szczególnie przedsiębiorcy nabywający samochód na firmę jednoosobową docenią elastyczne warunki leasingu i ofertę dostosowaną do potrzeb klienta. W dodatku dopełnienie formalności związanych z nabyciem auta nie powinno przekroczyć jednej godziny.

W salonach Toyoty na przedsiębiorców czeka bogata oferta modeli, spośród których nawet najbardziej wymagający właściciele firm wybiorą idealne auto dla swojego biznesu. Jeśli klient chce nabyć samochód na firmę jednoosobową z pewnością zadowoli go wybór Toyoty Yaris. Model można dostać również z silnikiem hybrydowym, dzięki zastosowaniu którego zużycie paliwa w mieście wynosi tylko 3,1 l/100 km. Ponadto brak jest w hybrydowej wersji Toyoty Yaris części narażonych na zużycie takich, jak alternator, rozrusznik czy paski klinowe, co przekłada się na jeszcze mniejszą awaryjność tego modelu.

Najwyższa jakość wykonania samochodów, bogaty wybór modelów i oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb sprawiają, że salony Toyoty są chętnie odwiedzane przez wymagających klientów, także przedsiębiorców. Nieważne, czy są oni właścicielami małych lub średnich przedsiębiorstw, czy też prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, samochody Toyoty wychodzą bowiem naprzeciw oczekiwaniom każdej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.